Śruba uwięziona 4C z pokrętem skrzydełkowym

    SOUTHCO wprowadza nowy typ śruby uwięzionej z pokrętłem skrzydełkowym, zapewniającej dostęp bez użycia narzędzi.

    Firma Southco rozszerzyła ofertę elementów uwięzionych o nowy typ śruby z możliwością obsługi bez użycia narzędzi. Śruba uwięziona 4C z pokrętem skrzydełkowym służy do szybkiego mocowania komponentów. Zawiera pokrętło skrzydełkowe obtryskiwane tworzywem w standardowych wersjach kolorystycznych lub w kolorach specyfikowanych przez klienta.

    Model 4C umożliwia szybkie pozycjonowanie elementów przesuwnych oraz szybkie dokręcanie komponentów i ich odkręcanie ułatwiające demontaż. Dostępne opcje press-in, flare-in i SMT (Surface Mount Technology) dają użytkownikowi dużą dowolność podczas montażu i demontażu ręcznego drzwiczek, paneli i innych elementów w aplikacjach, w których pożądane jest zapewnienie łatwego dostępu bez użycia narzędzi.

    Menadżer produktów globalnych Jim Grady dodaje: – Najnowsza śruba uwięziona 4C z oferty Southco zawiera pokrętło skrzydełkowe do obsługi bez użycia narzędzi, dostępne w kilku wariantach kolorystycznych pozwalających inżynierom łatwo oznaczać punkty dostępowe w zależności od wymogów konkretnej aplikacji.

    Autor: SOUTHCO