Maintenance in Practice

  W dniach 9-11 września 2013 roku odbędzie się w Ingolstadt (Niemcy) konferencja dedykowana dla Służb Utrzymania Ruchu. Spotkanie zostało zorganizowane przez LEAN EXPERIENCE BUSINESS INSTITUTE i dodatkowo jest połączone ze zwiedzaniem fabryki AUDI pod hasłem „LEAN AWARD”.

  Efektywność pracy działów UR jest kluczowym elementem codzienności każdego zakładu produkcyjnego. Skuteczne zarządzanie awariami, zapobieganie niepotrzebnym przestojom poprzez właściwą konserwację i modernizację jest nieodzownym elementem każdej „szczupłej” produkcji, która ukierunkowana jest na redukcję niepotrzebnych kosztów.

  Podczas Pierwszego Forum skierowanego do działów Utrzymania Ruchu zostaną przedstawione m.in.:

  • skuteczne metody zapobiegania awariom zarówno na przykładach wdrożonego TPM jak i poprzez prezentację sprawdzonych wzorców rozwiązywania problemów i analizy awarii wg WCM
  • metody zarządzania konfliktem eksploatacyjnych między Produkcją a UR
  • najważniejsze wymagania bezpieczeństwa NDM przy projektowaniu, budowie i eksploatacji maszyn łącznie z omówieniem głównych problemów interpretacyjnych

  Forum, poza prezentacją case studies, ma na celu stworzenie platformy wymiany poglądów i doświadczeń między praktykami SUR – służą temu m.in. dwie kolacje integracyjne z dyskusją na temat najczęstszych problemów stających na drodze do bezawaryjności i niezawodności.

  Więcej informacji można uzyskać bezpośrednio u Organizatora:

  LEAN EXPERIENCE BUSINESS INSTITUTE

  Tel. 792-502-502

  E-mail: info@le-bi.pl

  www.le-bi.pl