MARK 2

ProGlove opracowało inteligentne rękawice, które umożliwiają pracownikom szybszą, bezpieczniejszą i bardziej ergonomiczną pracę w produkcji i logistyce. Zwiększają one w równym stopniu nie tylko efektywność ale również jakość wykonywanej pracy. Etapy procesu mogą być dokumentowane bez użycia rąk, a użytkownik otrzymuje bezpośrednią informację zwrotną za pośrednictwem inteligentnych rękawic. Dzięki nowym punktom danych, ProGlove umożliwia firmom z wielu branż osiągnięcie wyższego poziomu inteligencji biznesowej w procesach produkcyjnych i logistycznych.

MARK 2 to najmniejszy i najlżejszy skaner nośny dla przemysłu. Pracownicy produkcji i logistyki w firmach takich jak BMW, Kuka, IKEA i Lufthansa mogą pracować z wolnymi rękoma przy użyciu MARK i zaoszczędzić do 4 sekund na skanowaniu, ponieważ chwytanie skanera nie jest już konieczne. Moduł może skanować kody kreskowe 1 i 2D i prowadzić użytkownika przez optyczne, akustyczne i dotykowe sprzężenia zwrotne. Bateria starcza na około 15 godzin i 6000 skanów.

Główne korzyści:

Przyjrzyjmy się BMW, ponieważ tam wszystko się zaczęło. BMW oszczędza 4 sekundy podczas jednego skanowania. Musimy spojrzeć na to z innej perspektywy: W zwykły dzień BMW produkuje tysiąc samochodów podczas jednego cyklu produkcyjnego. Na jeden samochód przypada tysiąc skanów, oszczędzamy 4 sekundy na jednym skanie 1.000 x 1.000 x 4. To daje łącznie 4 miliony sekund dziennie.
Ogólnie rzecz biorąc, można powiedzieć, że nasze produkty pozwalają skrócić czas skanowania o połowę. Ale oczywiście jest ich o wiele więcej:
● Pracownicy zawsze mają wolne ręce – co może być istotnym czynnikiem bezpieczeństwa.
● Nasze skanery są najmniejszymi i najlżejszymi skanerami na świecie, dzięki czemu pracownicy podnoszą o 1,5 tony mniej wagi podczas jednej zmiany.
● Dzięki funkcji feedbackowej pracownicy mogą od razu uniknąć nawet 33% typowych błędów.
● Ponieważ nasz produkt jest zbudowany w oparciu o potrzeby pracownika, pracownicy od razu zauważają, że nasze rozwiązanie jest dla nich ogromną ulgą – 95% wszystkich użytkowników poleca ProGlove.