Moc technologii na AGH

  ASTOR, dystrybutor rozwiązań dla przemysłu, zaprasza na cykl seminariów adresowanych do wszystkich studentów, zainteresowanych poszerzaniem swojej wiedzy technicznej. Każdy miłośnik nowoczesnych technologii znajdzie coś dla siebie wśród 4 zaplanowanych na ten rok spotkań. Partnerami inicjatywy jest Katedra Automatyki Wydziału Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki Akademii Górniczo-Hutniczej i Koło Naukowe INTEGRA. Pierwsze seminarium już 9 maja o godzinie 17:30, w sali wykładowej 201 budynku D6 Wydziału EAIiE przy AGH.

  Inicjatywa spotkań dla studentów, przybliżających współczesne trendy w automatyce przemysłowej nie jest nowa dla firmy ASTOR.

  Od wielu lat, w ramach współpracy ASTOR z placówkami dydaktycznymi, nasi eksperci prowadzą wykłady na zaprzyjaźnionych uczelniach w całej Polsce. Pierwszy raz jednak, dzięki zaangażowaniu Koła Naukowego INTEGRA, działającego przy AGH w Krakowie, udało się zaplanować cały cykl warsztatów. – komentuje Wojciech Kmiecik, Członek Zarządu Operacyjnego ASTOR. – Przekrojowa tematyka spotkań stanowi niewątpliwy atut warsztatów. Podczas każdego seminarium, studenci będą mieli okazję nie tylko zaznajomić się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami stosowanymi na co dzień w przemyśle, ale też poznać tajniki efektywnego planowania produkcji, co niewątpliwie przyda im się w przyszłości zawodowej.

  Plan warsztatów Moc technologii na AGH:

  9 maja – Optymalizacja Just-In-Time

  23 maja – Technologie informatyczne w przemyśle

  30 maja – Przyjazna robotyka

  13 czerwca – Inteligentne systemy sterowania

  Miejsce: budynek D6, sala wykładowa 201

  START: 17:30. Wstęp wolny.