Motorola DS4208 – Ręczny skaner kodów kreskowych

Ręczny skaner kodów kreskowych Motorola DS4208, który trafił do oferty RRC Poland, odczytuje kody kreskowe nie tylko z etykiet papierowych. Współpracuje również z ekranem komputera oraz telefonu komórkowego przy odczycie kuponów rabatowych, kart upominkowych, kuponów czy biletów. Dzięki temu nadaje się do obsługi programów lojalnościowych, konkursów i akcji promocyjnych. Nowy produkt Motoroli może być wykorzystywany w handlu, turystyce, hotelarstwie, logistyce oraz przy różnego rodzaju imprezach i wydarzeniach.  

Motorola DS4208 to skaner wizyjny 2D (digital imager), który posiada wydajność zbliżoną do czytników laserowych. Zastosowany w nim wielokierunkowy odczyt eliminuje potrzebę zrównywania kodu i czytnika. W ten sposób użytkownik nie traci czasu na odpowiednie ustawianie kodu kreskowego względem skanera. Urządzenie zapewnia przy tym jedną z najlepszych w branży szybkość skanowania w przypadku każdego kodu kreskowego. Wzmocniona i szczelna obudowa zgodna z normą IP43 zapewnia wytrzymałość na wielokrotne upadki na beton z wysokości 1,83 m.

Czytnik DS4208 obsługuje wszystkie powszechne standardy komunikacyjne. To sprawia, że jest łatwy w integracji w każdym środowisku. Obsługę ułatwia aplikacja 123Scan2 do konfiguracji skanerów oraz technologia zdalnego zarządzania czytnikiem – RSM (Remote Scanner Management). Produkt objęty jest 60-miesięczną gwarancją producenta. Sugerowana cena detaliczna Motorola DS4208 (ze złączem USB) wynosi 1012 zł netto.