Najważniejsze wyzwania sektora produkcyjnego przedmiotem Forum People In Production

8-9 maja 2024 w Hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie odbyło się premierowa edycja Forum People In Production – wyzwania managerów produkcji. Forum zgromadziło ponad 70 uczestników – dyrektorów i managerów produkcji największych firm w Polsce.

Pierwszą edycję naszego Forum dla managerów produkcji poświęciliśmy przede wszystkim budowaniu motywacji i zaangażowania pracowników na produkcji, zachęcaniu do pracy w zakładzie produkcyjnym oraz skutecznym sposobom włączania pracowników do organizacji. – podkreśla Anna Kępka, Project Manager brave conferences. – Część dyskusji dotyczyła również zarządzania różnorodnością – przede wszystkim płciową – i przygotowania stanowisk zarezerwowanych dotąd wyłącznie dla mężczyzn do objęcia ich przez kobiety. – dodaje.

Program Forum był odpowiedzią na 5 najważniejszych wyzwań branży:

#1 WYZWANIE: JAK BUDOWAĆ MOTYWACJĘ PRACOWNIKA NA PRODUKCJI POPRZEZ WŁAŚCIWĄ KULTURĘ W ORGANIZACJI I ATMOSFERĘ W ZESPOLE?

#2 WYZWANIE: JAK POZYSKAĆ DOBREGO PRACOWNIKA I SZYBKO WDROŻYĆ GO DO PRACY?

#3 WYZWANIE: JAK PRZY WYSOKIEJ PRESJI PŁACOWEJ UTRZYMAĆ PRACOWNIKA NA PRODUKCJI?

#4 WYZWANIE: JAK ZARZĄDZAĆ RÓŻNORODNOŚCIĄ NA PRODUKCJI

BY ZWIĘKSZYĆ EFEKTYWNOŚĆ ZESPOŁÓW?

Uczestnicy Forum mieli możliwość oceny każdego z wystąpień. W wyniku głosowania za najlepsze wystąpienie uznano prelekcję Edyty Klejps, Continuous Improvement Manager, BRITISH AMERICAN TOBACCO POLSKA: Jak budować motywację i zaangażowanie pracownika produkcyjnego poprzez pozapłacowe systemy nagradzania.

W wyniku głosowania wyłoniono również najlepszą dyskusję: Jak aktualnie motywować pracowników na produkcji czyli po co i kto ma uwierzyć, że pracownik produkcyjny to dziś szczególnie ważna osoba w organizacji – w której wzięli udział:

Szymon Sołtykowski, Kierownik Zakładu/Plant Manager, EUROWAFEL

Alicja Zawadzka, HR Manager, SOLVENTUM

Mateusz Karczewski, Dyrektor Zakładu, ARYZTA

Krzysztof Jarosz, Dyrektor Zakładu/Plant Manager, VITERRA BODACZÓW.

Moderator: Jarosław Szacik, Niezależny Ekspert.

Relacja filmowa z I Forum People In Production jest dostępna tutaj:

A organizator Forum – brave conferences – już dziś zaprasza na kolejną edycję Forum już w maju 2025!

Więcej informacji wkrótce na: https://people-in-production.com/