Nowa data PLASTPOLU

W trosce o atrakcyjną formułę wydarzenia i intensywność biznesowych spotkań, tegoroczne Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych odbędą się od 6 do 8 października.

Zarząd Targów Kielce w oparciu o oczekiwania wystawców i analizę sytuacji branży podjął decyzję o skróceniu XXIV Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL. Wydarzenie odbędzie się od 6 do 8 października. Organizacja wystawy to istotny element pobudzania do życia zablokowanej przez kilka miesięcy gospodarki i sygnał o gotowości do poprawy sytuacji rynkowej w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy.

Spotkanie branży przetwórczej od wielu lat stanowi kompleksowe wydarzenie na najwyższym poziomie merytorycznym. W trosce o jakość imprezy oraz zapewnienie atrakcyjnej oferty targów, wspólnie z partnerami wydarzenia, podjęliśmy decyzję, aby tegoroczne przedsięwzięcie trwało krócej o jeden dzień.

Naszym priorytetem, jest stworzenie spotkania dla producentów, dystrybutorów, klientów branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy oraz przedstawicieli organizacji i stowarzyszeń z całej Europy.

PLASTPOL jest obowiązkowym punktem w kalendarzu, każdej firmy działającej w sektorze przetwórczej tworzyw niemal na każdym kontynencie. Podczas spotkania prezentowane są całe linie technologiczne i proces przetwórczy produktów. Nie zabraknie między innymi merytorycznych konferencji połączonych z panelami dyskusyjnymi i seminariów. To miejsce spotkań najlepszych graczy branży.

Przedsięwzięcie, które od kilkudziesięciu lat łączy ludzi w biznesie, umożliwia nawiązywanie wartościowych kontaktów, wymianę doświadczeń i pomysłów na prowadzenie biznesu. Organizatorzy podejmują szereg działań, aby wydarzenie zorganizowane w skróconym terminie odbyło się na najwyższym poziomie. Wspólne działania pozwolą stworzyć jeszcze bardziej atrakcyjne, procentujące w przyszłości spotkanie.

W trosce o bezpieczeństwo zarówno gości, jak i pracowników Targów Kielce, na terenie ośrodka wystawienniczego wprowadzono szereg zasad sanitarnych. Oprócz obowiązku zasłaniania ust i nosa, dystansu społecznego i dezynfekcji często dotykanych elementów infrastruktury, uruchomiono także kabiny do automatycznej dezynfekcji i pomiaru temperatury ciała.

Zapraszamy do Targów Kielce od 6 do 8 października.