Nowa marka w Grupie Complex

    Grupa Kapitałowa Complex poszerzyła swój portfel marek o nowy brand. Innowacyjny asortyment oferowany jest przez producenta elementów złącznych spółkę zależną HERTZ Polska, która jako jedna z pierwszych firm w Polsce do swojego programu produkcyjnego wprowadziła linię produktów z tytanu.

    Śruby, wkręty, nakrętki i podkładki z tytanu produkowane są pod nową marką HERTZ TITANIUM. Jak czytamy w komunikacie: „Motywacją do uruchomienia produkcji była chęć sprostania coraz większym i zmieniającym się potrzebom w obszarze zastosowania niestandardowych elementów złącznych”.

    Oczekiwania były wysokie: niska waga (zaledwie ok. 50% wagi stalowego produktu) w stosunku do wytrzymałości materiału (Grade 5 odpowiada klasie 10.9 stalowego produktu), właściwości fizyko-chemiczne pozwalające zastosować produkt w każdych warunkach w różnych gałęziach przemysłu oraz walory estetyczne – mówi Rafał Durkiewicz, prezes HERTZ Polska, który poinformował również, że obecny cel firmy to zwiększenie udziału w rynku elementów złącznych poprzez min. wzrost świadomości marki wśród użytkowników oraz kształtowanie wizerunku, jako nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie produktów.

    Prez. Durkiewicz: – Cel chcemy osiągnąć poprzez poszerzenie sieci sprzedaży o nowoczesne kanały dystrybucji (on-line). Na platformie internetowej oferujemy ok. 3 tys. produktów z zakresu przemysłowych połączeń śrubowych.

    www.wnp.pl