Nowe bezpieczniki znanej marki Eska w asortymencie Conrad Business Supplies

Conrad Business Supplies poszerzył swoją współpracę z wiodącym niemieckim producentem bezpieczników – ESKA. Kolejne 230 produktów zostało dołączonych do oferty, co oznacza że w asortymencie Conrad Business Supplies znajduje się obecnie ok. 2000 pozycji marki ESKA – w tym około 450 produktów w opakowaniach przemysłowych.

Nadający się do stosowania we wszystkich urządzeniach elektrycznych, asortyment produktów ESKA obejmuje uchwyty do bezpieczników, bezpieczniki topikowe, bezpieczniki termiczne, odcięcia (TCO), bezpieczniki powracalne (PTC), bezpieczniki samochodowe i inne produkty. Nowe produkty w Conrad to bezpieczniki fotowoltaiczne, uchwyty do bezpieczników topikowych, bezpieczników wysokiego napięcia, bezpieczników American Class CC i J, bezpieczników szybkozwłocznych IEC i bezpieczniki do zastosowań specjalnych.

ESKA produkuje bezpieczniki i uchwyty do bezpieczników topikowych od ponad 60 lat i korzysta z pełni automatycznych urządzeń produkcyjnych. System zarządzania jakością wg normy DIN EN ISO 9001: 2008 oraz certyfikat VDE gwarantują wysoką jakość wszystkich produktów do stosowania w szerokiej gamie zastosowań i różnorodnych sektorach przemysłu.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozszerzenia naszej współpracy z firmą ESKA, dodając wiele nowych produktów i produktów w opakowaniach przemysłowych”, powiedział Peter Müller, Product Manager, Conrad Business Supplies. „Bezpieczniki zawsze były i będą ważnymi, a także potrzebnymi produktami w projektowaniu elektroniki. ESKA stale rozwija swoją ofertę produktów, aby zaspokoić ciągle zmieniające się wymagania rynku”.