Nowe etykiety temperaturowe RFID

Etykiety termiczne RFID umożliwiają bezprzewodowe odczytywanie i monitorowanie temperatury dla szerokiej gamy urządzeń, sprzętu, maszyn, regałów, kabli i konstrukcji. Te uniwersalne, inteligentne etykiety z czujnikami temperatury mogą być stosowane na prawie każdej powierzchni, ułatwiając podejmowanie świadomych, proaktywnych decyzji.

  • Łatwe monitorowanie temperatury: niedrogie monitorowanie temperatury za pomocą pasywnych etykiet inteligentnych RFID obsługiwanych w paśmie zgodnym z normą ISO 18000-63/64 i ETSI, które nie wymagają zasilania ani konserwacji. Etykiety są zasilane w razie potrzeby przez czytniki RFID zgodne z UHF.
  • Możliwość stosowania na wszystkich powierzchniach: dostępne w szerokiej gamie cienkich i elastycznych materiałów etykiet klasy przemysłowej z różnymi rodzajami klejów do mocowania na powierzchniach gładkich, szorstkich lub proszkowych, a także płaskich lub zakrzywionych.
  • Kompleksowe rozwiązanie obejmujące etykiety RFID, drukarkę etykiet, oprogramowanie do projektowania etykiet oraz czytnik RFID z obsługą sprzętową i programową.

Możliwe zastosowania obejmują monitorowanie środowiska, monitorowanie materiałów i urządzeń, monitorowanie łańcucha chłodniczego, monitorowanie centrów danych, gromadzenie danych dotyczących konserwacji i bezpieczeństwa oraz monitorowanie szklarni.

Zobacz video i infografikę >>

Brady Polska

www.brady.pl