Nowe modele drukarek przemysłowych TJ od Brother zaprojektowane do drukowania dużych ilości etykiet

Firma Brother rozbudowuje swoją ofertę o drukarki etykiet z serii TJ, które są dedykowane przemysłowi. Te wytrzymałe i wydajne urządzenia pozwalają na wydruk ponad tysiąca etykiet dziennie. Drukarki z serii TJ gwarantują również wysoką prędkość druku oraz umożliwiają produkcję trwałych oznaczeń na taśmach termotransferowych.

Modele TJ-4420TN, TJ-4520TN, TJ-4422TN i TJ-4522TN to stacjonarne i kompaktowe drukarki etykiet, które wyróżniają się prędkością druku nawet do 356 mm/s (14 ips) oraz wysokim poziomem odporności na działanie czynników zewnętrznych, dzięki czemu sprawdzą się w trudnych warunkach produkcyjnych. Urządzenia z serii TJ pozwalają na druk termiczny i termotransferowy. Te drukarki obsługują taśmy termotransferowe nawet do 600 m długości, co umożliwia zredukowanie przestojów w pracy związanych z koniecznością wymiany rolki.

Urządzenia TJ-4420TN i TJ-4422TN umożliwiają prędkość druku nawet do 356 mm/s, a TJ-4520TN oraz TJ-4522TN – 305 mm/s. Modele serii TJ obsługują różne języki poleceń drukarki, w tym emulację ZPL2. Elastyczność w zakresie podłączenia drukarki: porty USB, USB Host, Szeregowy, Ethernet, a także opcjonalny interfejs sieci bezprzewodowej oraz Bluetooth, dzięki czemu możliwe jest tworzenie szybkich wydruków.

Drukarki TJ-4422TN i TJ-4522TN mają wbudowany wewnętrzny nawijak etykiet oraz ekran dotykowy LCD, który ułatwia obsługę.

Drukarki serii TJ są objęte 3-letnią gwarancją. Więcej szczegółów i kompletna specyfikacja techniczna urządzenia dostępne są na stronie www.brother.pl.


Brother