Drukarka etykiet P-touch CUBE PLUS

Drukarka etykiet P-touch CUBE to nowe urządzenie firmy Brother, przeznaczone zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych, pozwalające na drukowanie wysokiej jakości etykiet. Kompaktowa obudowa i funkcjonalność sprawiają, że model znajdzie zastosowanie zarówno w firmie, jak i w każdym domu. Główną zaletą urządzenia jest jej elegancki i nowoczesny design, swoim kształtem przypominającym ikonkę aplikacji smartfonów. Drukarka sprawdzi się podczas drukowania profesjonalnych etykiet. Znajdzie również zastosowanie w codziennych czynnościach, takich jak podpisywanie pojemników na żywność, organizację przestrzeni kuchennej, czy przy pracach dekoracyjnych i rzemieślniczych.

P-touch CUBE umożliwia drukowanie trwałych etykiet o szerokości do 24 mm, profesjonalnej jakości, na różnych taśmach, w tym na tekstylnej do odzieży, matowej przezroczystej taśmie wykończeniowej, na mocnych taśmach samoprzylepnych do chropowatych powierzchni, jak np. doniczki. Urządzenie sprawdzi się również podczas prac rzemieślniczych. Dzięki wykorzystaniu taśm o stylowym kolorze tła, drukarka etykiet znajdzie swoje zastosowanie podczas pakowania prezentów, czy organizacji imprez okolicznościowych. Dostępne oprogramowanie umożliwiające projektowanie etykiet – Brother P-touch Editor sprawia, że użytkownicy urządzenia mają możliwość korzystania z zaawansowanego kreatora etykiet. Pozwala on na umieszczanie obrazów, tj. logo, symbole, ramki czy kody kreskowe, co znacznie ułatwia pracę z urządzeniem. Rozdzielczość druku na etykietach wynosi 180 dpi, a jego prędkość to 20 mm na sekundę. Zastosowanie taśm wysokiej jakości oznacza, że pozostaną one na długo czytelne.

Drukarka jest kompatybilna z komputerami typu PC i Mac oraz urządzeniami mobilnymi za pośrednictwem Bluetooth.  Aplikacja Brother P-touch Design&Print, którą można pobrać z App Store i Google Play Store, pozwala użytkownikowi skorzystać z wielu funkcji, które są udogodnieniem podczas tworzenia własnych szablonów. Dodatkowo obok możliwości podłączenia standardowego zasilacza sieciowego, urządzenie zostało wyposażone we wbudowaną, zintegrowaną baterię litowo-jonową oraz możliwość ładowania poprzez łącze USB, dzięki czemu P-touch CUBE można naładować w dowolnym miejscu, np. w domu lub w podróży.

Firma Brother należy do grupy wiodących na świecie producentów wyspecjalizowanych
w dziedzinie urządzeń drukujących i technologii komunikacyjnych, zajmująca od dłuższego czasu pozycję światowego lidera w segmencie monochromatycznych wielofunkcyjnych urządzeń laserowych. Swoją działalność rozpoczęła w 1908 r. w Japonii, a w 2008 r. obchodziła 50-lecie swojej działalności na rynku europejskim. Firma Brother zbudowała swój sukces w Europie w oparciu o wysoką jakość, wyjątkowo korzystny wskaźnik cena – wartość, marketing, lokalną sieć dystrybucji i serwisu, wysoki poziom zaangażowania na rzecz ochrony środowiska oraz dostępność dla klienta.