PLASTPOL – prawdziwie międzynarodowym wydarzeniem dla branży

Targi PLASTPOL są wschodnioeuropejskim liderem imprez branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i obowiązkowym punktem w kalendarzu wielu krajowych i światowych koncernów. Nie inaczej będzie w roku 2023. 

Edycja 2022 Targów PLASTPOL okazała się być ważna dla stworzenia nowych łańcuchów dostaw i sprzedaży wewnątrz sektora przetwórstwa tworzyw sztucznych. Udowodniła to m. in. udana wizyta reprezentantów z Kataru i Angoli, którzy na kieleckich targach szukali nowych inwestorów nie tylko z Polski, ale także z innych krajów europejskich. W targach uczestniczyło prawie 400 firm z 26 krajów świata, zajmując niemal 10 tys. mkw powierzchni wystawienniczej.

Od wystawców wiemy, że satysfakcja z odbytych podczas ubiegłych edycji rozmów biznesowych była ogromna, a apetyt na udział w kolejnych branżowych wydarzeniach targowych wciąż rośnie. Wzmożone zainteresowanie spotkaniami bezpośrednimi w naszym ośrodku obserwujemy już od początku roku 2022 – mówi Andrzej Mochoń, prezes Targów Kielce S.A.

Niemcy, Włochy i nie tylko na PLASTPOLU

PLASTPOL to silna obecność firm i instytucji z ważnych ośrodków gospodarczych. Niemieckie, Austriackie i Szwajcarskie firmy od 26 lat widzą w targach ważnych klientów, nowe rynki zbytu i kluczowe kontakty biznesowe. Targi Kielce odwiedzają m. in.: ENGEL, ARBURG, KRAUSS-MAFFEI, BATTENFELD- WITTMANN, EREMA, MEUSBURGER czy EVONIK INDUSTRIES. Silną reprezentację wystawiły także Włochy. W halach wystawiły się: MORETTO, MEPOL, CONFINDUSTRIA POLONIA czy AMBRA POLYMERS. 

Siła spotkań Targów Kielce

Wydarzenia organizowane w kieleckiej przestrzeni wystawienniczej przyzwyczaiły nas nie tylko do bogatej oferty tematycznej, czy możliwości poszerzenia kontaktów biznesowych, ale też jako miejsce do zdobywania specjalistycznej wiedzy. Nie inaczej jest w przypadku PLASTPOLU. Co roku targom towarzyszy seria specjalistycznych konferencji, seminariów i spotkań prowadzonych przez ekspertów z sektora przetwórczego. W ciągu trzech targowych dni można zdobyć wiedzę, której niekiedy trudno szukać nawet na uniwersytetach. Spotkania obejmują zarówno ekonomiczny aspekt branży, jak i konkretne rozwiązania technologiczne.

PLASTPOL na Targach K

Reprezentacja Targów PLASTPOL będzie również obecna podczas Targów K. Zapraszamy na nasze stoisko (Hall EN1, Stand 08) , gdzie podzielimy się wszystkimi informacjami na temat udziału w naszym wydarzeniu.

XXVII Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL odbędą się 23-26 maja 2023 roku w Targach Kielce.