Polska premiera Solid Edge ST4

  We wtorek, 22 listopada, w hotelu InterContinental w Warszawie odbyła się polska premiera oprogramowania Solid Edge ST4. Wzięło w niej udział ponad 100 klientów firmy Siemens PLM Software.

  Spotkanie otworzyła prezentacja filmu – case study prezentującego 3 polskie firmy: FAKRO, Lincoln Electric Bester oraz Goster. Film jest dostępny w serwisie youtube pod linkiem http://www.youtube.com/watch?v=tYdSqijS0Xo.

  O nowościach pakietu ST4, obejmujących m.in. udoskonaloną technologię synchroniczną, usprawnienia w zakresie Multi-CAD i tworzenia rysunków technicznych oraz nowe narzędzia pozwalające przyspieszyć walidację projektowania części blaszanych, opowiedział Russell Brook, dyrektor marketingu Velocity.

  W drugiej części konferencji Partnerzy Handlowi Siemens PLM Software zaprezentowali korzyści wynikające z wykorzystania oprogramowania Solid Edge i technologii synchronicznej w odniesieniu do konkretnych zadań. Adam Budzyński z firmy GM System przedstawił możliwości zaawansowanej modyfikacji geometrii CAD w środowisku ST,  a w kolejnej prezentacji, posługując się przykładami zaczerpniętymi od klientów firmy GM System, opowiedział o wykorzystaniu Solid Edge z technologią synchroniczną do projektowania maszyn. Piotr Szymczak (autor książki o Solid Edge, która ukaże się już niebawem) z firmy CAMdivision zaprezentował na żywo, jak przebiega modelowanie form wtryskowych w Solid Edge. Z kolei Marek Momot z firmy Kom-Odlew opowiedział o zastosowaniu środowiska ST w odlewnictwie.

  Większość prezentacji w formie nagrań wideo będzie już wkrótce dostępna na stronie internetowej Siemens PLM Software.

  Zgodnie z tradycją, seminarium zakończyło się rozlosowaniem wśród uczestników nagród od firmy 3DConnection.

  Wszyscy, którzy jeszcze nie znają oprogramowania Solid Edge lub wersji ST4, mogą się teraz przekonać o jej możliwościach ściągając bezpłatną 45-dniową wersję próbną:

  http://www.plm.automation.siemens.com/pl_pl/products/velocity/solidedge/free-solid-edge.shtml

  O Solid Edge ST4: http://www.plm.automation.siemens.com/pl_pl/products/velocity/solidedge/st4/index.shtml

  O Siemens PLM Software: http://www.plm.automation.siemens.com/pl_pl/