Premiera nowego modelu żurawia pick&carry JMG już w kwietniu 2022!

JMG CRANES, światowy lider elektrycznych żurawi pick&carry, wsłuchując się w potrzeby klientów stworzył nowy model – MC250.09FL. Zostanie on oficjalnie zaprezentowany na zbliżających się targach Bauma 2022. Ale już dzisiaj budzi wiele emocji w branży. Z pewnością kwietniowa premiera będzie początkiem nowoczesnej serii JMG i nowym rozdziałem na rynku żurawi.

Model MC250.09FL to wózek widłowy i żuraw pick&carry w jednym. Podobny typ maszyny możemy znaleźć na przykład w Stanach Zjednoczonych, ale niestety nie spełnia on wszystkich europejskich regulacji, a także oczekiwań polskich klientów.

Zatem, dlaczego JMG MC250.09FL jest lepszy od klasycznego wózka widłowego? Chociażby dlatego, że posiada podwójny zespół kierowniczy dla czterech kół, dzięki czemu ciężar jest lepiej rozłożony i nie przeciąża jednej osi (w klasycznych wózkach widłowych żywotność tego elementu jest krótka). A co najważniejsze – w tym modelu możemy zdemontować widły i zamontować żuraw hydrauliczny z układami elektronicznymi zapobiegającymi na przykład przechyleniu lub wywróceniu. Dodatkowo mamy tył z przeciwwagami, dzięki czemu możemy go wysunąć na 1200 mm.

JMG MC250.09FL jest wyposażony w kabinę najnowszej generacji, całkowicie zintegrowaną i w pełni sterowaną elektronicznie (możliwość sterowania radiowego). Podobnie jak inne maszyny JMG, tak i ten model jest zasilany bateriami, na których gwarantowane jest osiem godzin ciągłej pracy. JMG jest firmą proekologiczną, a troska o środowisko jest widoczna na każdym etapie produkcji nowych maszyn. 

LIFT24, jako wyłączny dystrybutor żurawi JMG w Polsce i autoryzowany serwis maszyn, zaprasza na BAUMA 2022. Natomiast wszystkich zainteresowanych nowym modelem, jak również innymi maszynami (o większych bądź mniejszych gabarytach), zachęcamy do kontaktu na: info@jmgcranes.com.pl

Więcej o JMG w ostatnim magazynie : https://www.jmgcranes.it/wp-content/uploads/2021/05/House-Organ-JMG_bassa.pdf