Przedsiębiorcy z Indonezji i Indii poszukują partnerów biznesowych na Targach EuroLab

  17. Międzynarodowe Targi Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab to wydarzenie, które przyciąga przedstawicieli biznesu z całego świata. 20 marca br. w ramach misji gospodarczej Targi EuroLab odwiedzą przedsiębiorcy z Indonezji oraz Indii. Poszukują oni w Polsce partnerów wśród producentów sprzętu medycznego i aparatury pomiarowej.

  Targi EuroLab to wydarzenie dedykowane profesjonalistom działającym w dziedzinie analityki chemicznej, biotechnologii i Life Science, metrologii, medycznej diagnostyki laboratoryjnej oraz nanotechnologii. Przedstawiciele biznesu mogą tam zapoznać się z najnowszymi produktami i osiągnięciami naukowymi, a także znaleźć partnerów do współpracy. Targi odbędą się w dniach 18-20 marca br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie.

  Partnerzy poszukiwani

  Dla wystawców udział w Targach EuroLab to szansa na prezentację oferty oraz pozyskanie nowych kontrahentów. W ramach programu „Aktywizacja eksportu na wybranych rynkach” targi odwiedzą przedsiębiorcy z Indii i Indonezji, którzy poszukują producentów sprzętu medycznego i aparatury pomiarowej. Lista indonezyjskich i hinduskich firm dostępna będzie na stronie www.madeinpoland2015.wordpress.com.

  Spotkania B2B

  Spotkania odbędą się 20 marca (piątek) w godz. 9:30-16:30 w sali konferencyjnej A w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Rozpoczną się one krótką prezentacją dotyczącą kultury i warunków prowadzenia biznesu w Indonezji oraz w Indiach. Następnie zaplanowane są indywidualne spotkania B2B. Firmy zainteresowane udziałem w tym wydarzeniu powinny zarejestrować się oraz przesłać krótki opis firmy w języku angielskim wraz z logo. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

  Szczegółowe informacje oraz dane do osoby kontaktowej znajdują się na stronie Targów EuroLab: www.targieurolab.pl

  Patronaty

  Patronat Honorowy nad Targami EuroLab 2015 i CrimeLab 2015 objęli: Janusz Piechociński – Wiceprezes Rady Ministrów i Minister Gospodarki; Stanisława Prządka – Przewodnicząca Sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka; prof. dr hab. Lena Kolarska-Bobińska – Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego; Cezary Grabarczyk – Minister Sprawiedliwości; nadinspektor Krzysztof Gajewski – Komendant Główny Policji oraz prof. dr hab. Michał Kleiber – Prezes Polskiej Akademii Nauk.

  Informacje praktyczne

  Równolegle z Targami EuroLab odbędą się Targi Techniki Kryminalistycznej CrimeLab. Udział w targach jest bezpłatny, wymagana jest natomiast wcześniejsza rejestracja. Można jej dokonać online lub na miejscu. Więcej informacji oraz formularze rejestracyjne znajdują się na stronie www.targieurolab.pl.