Przemysłowa jesień w Expo Silesia – 29 września – 1 października 2015, Expo Silesia, Sosnowiec

  Firma Expo Silesia zaprasza na wydarzenia skierowane dla branży przemysłowej dotyczące maszyn i narzędzi, olejów i smarów, stali i metali nieżelaznych, elementów złącznych oraz zabezpieczenia powierzchni. Targi te odbędą się w dniach 29 września – 1 października 2015, w Centrum Targowo – Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

  Przemysłowa jesień w Sosnowcu zapowiada się imponująco. Kolejna edycja uznanych na rynku Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX zgromadzi stałe grono wystawców oraz nowe firmy. Udział w targach potwierdzili już liderzy z branży oraz przedstawiciele polskiego i światowego przemysłu obrabiarkowego czy też narzędziowego. W roku ubiegłym targi były rekordowe pod względem wielkości zajmowanej powierzchni czy ilości wystawców, wpływ na to miało także wsparcie instytucji i organizacji związanych z rozwojem przemysłu w Polsce i za granicą. Zgromadziły one ponad 375 maszyn w ruchu, 494 Wystawców i Współwystawców z 26 krajów, niemal 1000 reprezentowanych marek,  15 tys. m kw. powierzchni w 3 pawilonach wystawienniczych, 8956 zarejestrowanych zwiedzających.

  Tak jak w ubiegłych edycjach targom towarzyszyć będą Międzynarodowe Targi Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów WIRTOTECHNOLOGIA, a także 4 inne uzupełniające charakter obróbki metalu wydarzenia:

  Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo 2015 – będzie to jedyne wydarzenie na targowej mapie Polski skupiające w jednym miejscu firmy dostarczające na polski rynek wysokiej klasy specjalistyczne oleje i smary. Targom towarzyszyć będą SEMINARIA, podczas których słuchacze będą mieli okazję do zapoznania się z najnowszymi technologiami i nowinkami rynkowymi.

  Międzynarodowe Targi Stali, Metali Nieżelaznych, Technologii i Produktów SteelMET – tematyka targów koncentruje się wokół hutnictwa stali, metali nieżelaznych, ich produkcji, obróbki  i dystrybucji. Na Targach można będzie zapoznać się z ofertą stalowych centrów serwisowych, dystrybucji wyrobów hutniczych, urządzeniami i najnowszymi rozwiązaniami dla przemysłu hutniczego jak również z aparaturą kontrolno-pomiarową.

  Targi Produkcji i Zastosowania Elementów Złącznych TEZ Expo – to przedsięwzięcie dające możliwość producentom oraz dostawcom śrub i elementów złącznych na spotkanie się ze specjalistami branżowymi. Odbiorcami Targów będą przedstawiciele przedsiębiorstw ze wszystkich niemalże sektorów przemysłu, w szczególności motoryzacji, budownictwa, przemysłu maszynowego i elektromaszynowego, przemysłu wydobywczego, meblarstwa, energetyki oraz przemysłu stoczniowego i drogowego.   

  Targi Zabezpieczeń Powierzchni SURFPROTECT – dedykowane będą dla branży zabezpieczeń powierzchni, głównie poświęconej powłokom metalowym, a także wykonawcom prac związanych z technologiami przygotowania i obróbki powierzchni.

  Więcej informacji o targach można znaleźć na dedykowanych stronach lub kontaktując się bezpośrednio z zespołem organizującym powyższe wydarzenia:

  KONTAKT:

  TOOLEX – Tel. 32 7887 514, 541, e-mail: toolex@exposilesia.pl, www.toolex.pl

  Wirtotechnologia – Tel. 32 7887 514, 541, e-mail: wirtotechnologia@exposilesia.pl, www.wirtotechnologia.pl

  OILexpo – Tel. 32 7887 523, e-mail: oilexpo@exposilesia.pl, www.oilexpo.pl

  SteelMET – Tel. 32 7887 523, e-mail: steelmet@exposilesia.pl, www.steelmet.pl

  TEZ Expo – Tel. 32 7887 523, e-mail: tezexpo@exposilesia.pl, www.tezexpo.pl

  SURFPROTECT – Tel. 32 7887 511, e-mail: surfprotect@exposilesia.pl, www.surfprotect.pl

  MIEJSCE TARGÓW:

  Centrum Targowo – Konferencyjne Expo Silesia

  ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec, www.exposilesia.pl