RC 40 – jakość na preferencyjnych warunkach

Firma, poszukując odpowiedniego dla siebie produktu, zwraca uwagę na szereg czynników. Niewątpliwie do głównych należą cena i warunki gwarancji. Jeżeli produkt spełnia wymagania pod względem jakości, to właśnie te dwa czynniki mogą zadecydować o zakupie. W przypadku nowego wózka widłowego RC 40 firmy STILL, producent kusi bardzo atrakcyjnymi warunkami zakupu.

RC 40 to uniwersalne narzędzie pracy zarówno w zamkniętych halach magazynowych, jak i w zastosowaniu zewnętrznym. Przeznaczony jest do pracy w zmiennych warunkach pogodowych i na nierównym podłożu. Wprowadzony niedawno do oferty wózek dostępny jest w klasie udźwigu od 1,5 do 3 ton oraz z napędem Diesla lub gazowym. Głównymi zaletami RC 40 jest doskonała widoczność, dzięki zastosowaniu masztu panoramicznego i szerokiej szyby oraz wysoka stabilność na zakrętach, bez potrzeby stosowania elektronicznych systemów wspomagania. Wózek zaprojektowany został pod kątem komfortu pracy operatora: umożliwia regulację kąta pochylenia kolumny kierowniczej, skutecznie tłumi wstrząsy oraz w wersji standardowej wyposażony jest w praktyczny fotel marki Grammer MSG 20.

Modelem RC 40 STILL udowadnia, że wysoka jakość nie musi iść w parze z wysoką ceną. Oferta producenta w tym zakresie niewątpliwie wyróżnia się na rynku. W zależności od wybranej listy opcji wózek dostępny jest już od kwoty 13 499 EUR netto. Potwierdzeniem jego wysokiej klasy jest gwarancja udzielana na trzy lata lub 4000 motogodzin. Dzięki temu mamy pewność bezproblemowego użytkowania RC 40 przez długi czas.