Rebranding roku w naszej branży: GT85 Polska zmienia nazwę na NOYEN

Już nie GT85, nie Roklin, ani też nie TARRA! W połowie 2019 roku wszystkie gałęzie naszej działalności zaczną funkcjonować pod nową, wspólną dla całej firmy, nazwą – NOYEN. To dobry znak!

Zmiana nazwy z GT85 Polska na NOYEN, odświeżony wizerunek, dynamiczne kolory firmowe i logo, to konsekwencja wprowadzanej już od jakiegoś czasu nowej strategii firmy. To kropka nad „i” naszego rozwoju, podkreślenie faktu, że stawiamy na nowoczesność i ciągłe ulepszanie naszych usług.

Jesteśmy bardzo ambitni, już teraz jesteśmy liderem w kategorii chemii przemysłowej i maszyn myjących w Polsce. Chcemy być rozpoznawalni, zapamiętani i polecani także poza granicami kraju, mamy więc nadzieję, że nowa nazwa nam w tym pomoże.

Teraz NOYEN!

– Od dawna byliśmy firmą, która mogła poszczycić się wysokim poziomem produktów i usług, światowym standardem obsługi klientów i doświadczonymi pracownikami. Niewielu jednak wiedziało, że zarówno Roklin jak i TARRA miały wspólnego właściciela, jakim był GT85 Polska. Przyszedł czas, by to uporządkować i pokazać się światu pod nowym, jednolitym, łatwym do zapamiętania szyldem NOYEN – mówi prezes Zarządu GT85 Zbigniew Kurant.

Nowy logotyp oraz kolory firmowe NOYEN odzwierciedlają profesjonalizm, najlepszą oferowaną jakość, wiarygodność oraz międzynarodowy charakter firmy. Pozwolą zapadać w pamięć i wyróżniać się na rynku.

Zmieniamy się na lepsze

Zmiana nazwy i wizerunku firmy to pozytywny krok w przyszłość, ku światowym standardom i nowoczesnemu wizerunkowi. Następuje ona w równo 20 lat od założenia GT85 Polska – wówczas dystrybutora smarów.

Do połowy 2019 roku stara i nowa nazwa firmy będą funkcjonowały wymiennie. Będzie to czas na łagodne wprowadzenie zmian na wszystkich płaszczyznach dla naszych klientów oraz pracowników.

Zmiana nie pociąga za sobą żadnych zmian personalnych w Zarządzie. Kapitał firmy nadal pozostaje w pełni polski, zarząd spółki nie planuje sprzedaży firmy. Serce NOYEN, podobnie jak GT85 Polska, będzie bić w Lublinie.

– Na zmianie wizerunku i rozwoju firmy zyskają wszyscy, także mieszkańcy Lublina i okolic.

GT85 Polska jest liczącym się pracodawcą w regionie, od lat firma dba także o swoje otoczenie, m.in. stosując standardy ochrony środowiska, dofinansowując lokalne inicjatywy sportowe, a także współpracując z uczelniami wyższymi w celu wspierania młodych talentów, nie tylko inżynierskich – podkreśla prezes Kurant.

Więcej szczegółów pod linkiem: http://www.gt85.com.pl/aktualnosc/gt85-zmienia-nazwe-na-noyen