RFID w laserowych urządzeniach drukujących

  Lexmark wprowadza udoskonaloną technologię identyfikacji radiowej (RFID) wysokiej częstotliwości (UHF), która oferowana będzie w gamie laserowych urządzeń drukujących tej marki. Usprawniona technologia umożliwia klientom biznesowym łatwe i efektywne kosztowo limitowanie dostępu do ich aktywów i informacji w czasie rzeczywistym. Firma Lexmark, lider technologiczny z wieloletnim doświadczeniem w dostarczaniu produktów i usług usprawniających procesy, jako pierwszy producent oddaje w ręce użytkownika urządzenie, które łączy w sobie technologię RFID z laserową technologią druku.

  „Najnowocześniejsza technologia RFID firmy Lexmark pomoże naszym klientom z jednostek produkcyjnych, administracji państwowej czy opieki zdrowotnej, zredukować ilość błędów oraz usprawnić procesy zarządzania.” powiedział Marty Canning wiceprezes firmy Lexmark, prezes Działu Rozwiązań i Usług Druku. „Dodatkowo klienci zyskują możliwość drukowania i zarządzania codziennymi dokumentami biznesowymi za pośrednictwem jednego urządzenia. To z kolei przekłada się na redukcję kosztów operacyjnych, związanych z korzystaniem z wielu urządzeń.”

  ###NEWS_VIDEO_1###

  Lexmark RFID UHF został zaprojektowany jako opcjonalne akcesorium w wielokrotnie nagradzanych drukarkach laserowych Lexmark T654 – urządzeniach, które zdobyły powszechne uznanie za swoją niezawodność, trwałość i zdolność do obsługi złożonych mediów. Usytuowana w miejscu podajnika papieru opcja zapewnia następujące korzyści:

  • Szybsze drukowanie etykiet – do 20 stron na minutę w trybie RFID

  • Tagi RFID mogą zostać umieszczone pionowo oraz poziomo na drukowanych mediach

  • Szeroka gama wspieranych mediów – od 5 cm x 7 cali do 8,5 cala x 14 cali

  Rozwiązanie Lexmark RFID UHF posiada radiowy moduł odbiornika oraz antenę, które  wbudowane zostały bezpośrednio w moduł RFID. Dzięki temu rozwiązaniu biura wyposażone już w drukarki T654 mogą w łatwy sposób rozszerzyć urządzenia o moduł RFID. Klienci, którzy nie posiadają urządzeń Lexmark T654 mogą je zamówić z wbudowaną opcją identyfikacji radiowej (RFID) w cenie wielokrotnie niższej od tej, którą zapłaciliby za tradycyjną termiczną drukarkę RFID.

  W pełni zintegrowane rozwiązanie Lexmark RFID lub samodzielna opcja RFID UHF są dystrybuowane za pośrednictwem certyfikowanych partnerów handlowych firmy Lexmark.