SAP Polska – stale rozwijamy się dla Was

Zwiększamy nasze możliwości

Mamy przyjemność poinformować, że od lipca SAP Polska działa w nowej siedzibie. Nowe miejsce to przede wszystkim kilkukrotnie większa niż dotychczas hala produkcyjna pozwalająca na poszerzenie zakresu oferty produkcyjnej i usługowej w obszarze rozwiązań dla utrzymania ruchu. 

Większa powierzchnia to możliwość rozbudowy parku maszynowego firmy, a także dodatkowe miejsca pracy, które w niedalekiej perspektywie przerodzą się w jeszcze szybszą i bardziej kompleksową obsługę Państwa zamówień. Jest to także szansa na specjalizację i ściślejsze dostosowanie naszej technologii i oferowanych rozwiązań do potrzeb i oczekiwań Klientów.  

Od lat w działalności SAP Polska głównymi priorytetami są elastyczność i indywidualne podejście do Klienta. Nowa lokalizacja z pewnością pozwoli nam na dalszy, dynamiczny rozwój. 

Co mamy do zaoferowania?

SAP Polska dostarcza rozwiązania w zakresie utrzymania ruchu. Zarówno od strony projektowej przez produkcyjną, wdrożeniową jak i serwisową. Poniżej krótka charakterystyka naszej oferty. 

Szeroka gama taśm transportowych

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo duży wybór taśm transportowych o różnej specyfikacji i przeznaczeniu. Od taśm PU, PVC, Silikonowych, taśm teflonowych przez gumowo-tkaninowe, po taśmy modularne. W zależności od potrzeb Klienta produkujemy taśmy transportowe z wyposażeniem takim jak zabieraki, falbany, nakładki i perforację. Jednym z przykładów taśmy o specjalistycznym przeznaczeniu są taśmy transportujące do ESD. Oferujemy także taśmy elewatorowe, kubełki czerpaki oraz śruby i specjalistyczne złącza do taśm. 

Pasy przemysłowe 

Poszukując rozwiązań w zakresie przeniesienia momentu obrotowego, z pewnością dobierzemy rozwiązanie odpowiadające Państwa potrzebom technologicznym. Do dyspozycji mamy pasy napędowe płaskie z cięgnem poliamidowym PA, poliestrowym E oraz cięgnem aramidowym AR. Pasy klinowe klasyczne, wąsko- i szerokoprofilowe, zespolone, wieloklinowe, obustronnie klinowe, segmentowe oraz pasy otwarte z metra. Dopełnieniem oferty w zakresie pasów przemysłowych są także pasy zębate, wielorowkowe,  inżynieryjne oraz pasy okrągłe i V. 

Dostosowując pasy do potrzeb Klientów powstały między innymi takie modele jak pasy zębate poliuretanowe, pasy zębate z nakładą do pakowaczek czy też pasy zębate obustronnie uzębione. 

Przekładnie i motoreduktory

W tej sekcji oferty znajdą Państwo przekładnie ślimakowe, walcowe oraz stożkowo-walcowe, a także silniki trójfazowe i serwo z możliwością dostarczenia wersji w wykonaniu specjalnym.

Oferowane napędy charakteryzują się uniwersalnymi rozwiązaniami konstrukcyjno-technologicznymi. Gabaryty montażowe oraz budowa pozwalają na ich zastosowanie jako zamiennik do wielu obecnie stosowanych na rynku marek napędów.
Przekładnie ślimakowe dzięki swojej budowie, w wybranych przełożeniach mogą pracować jako napędy samohamowne.
Aby móc używać przekładni w 100% ich możliwości, w ofercie mamy także:
– ramiona reakcyjne
– tuleje
– wałki jedno oraz obustronne
– kołnierze boczne

Oferowane przekładnie są przystosowane do montażu z standardowymi silnikami, silnikami z hamulcem za pomocą kołnierzy przyłączeniowych IEC.

Przenośniki dostosowane do potrzeb klienta

Jednym z obszarów działań naszej firmy jest projektowanie i wykonawstwo przenośników do transportu wewnętrznego i taśmociągów spełniających najwyższe normy jakościowe i bezpieczeństwa. Kontaktując się z nami mogą Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo w zakresie doboru rozwiązań i technologii. 

W ofercie SAP Polska znajdą Państwo:

  • przenośniki taśmowe
  • przenośniki rolkowe 
  • przenośniki łańcuchowe 
  • przenośniki płytkowe
  • przenośniki siatkowe 
  • przenośniki specjalne 

Łańcuchy firmy Renold

Nasza firma jest autoryzowanym przedstawicielem firmy Renold, dzięki czemu możemy zaoferować Klientom najwyższej światowej klasy łańcuchy napędowe i transportowe. Dostarczamy także napinacze, koła łańcuchowe i tuleje montażowe. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia naszej strony internetowej.

Skuteczne kurtyny paskowe 

Dopełnieniem oferty produktowej SAP Polska są kurtyny paskowe pcv służące do ochrony pomieszczeń użytkowych przed warunkami zewnętrznymi. Dostosowując kurtyny do potrzeb technologicznych, stosujemy folie różniące się specyfikacją i właściwościami. W ofercie posiadamy folie polar, kolorowe, matowe, antystatyczne, spawalnicze, folie dwustronnie żebrowane a także perforowane. Zajmujemy się zarówno konfekcją, montażem oraz serwisem kurtyn przemysłowych.

Serwis 24/7 tylko z SAP Polska

Odpowiadając na potrzeby rynku, SAP Polska świadczy usługi serwisu taśm przenośnikowych obejmujące regenerację lub wymianę taśm a także konserwację samych taśmociągów (wymiana napędów, motoreduktorów i przekładni). Łączenie taśm odbywa się metodą klejenia, zgrzewania oraz łączenia przy pomocy złączek mechanicznych stalowych i tworzywowych.

Usługi serwisu oferowane są w dwóch możliwych trybach – natychmiastowym (24/7 z wyłączeniem świąt) oraz trybie następnego dnia roboczego. W tym pierwszym przypadku ekipa serwisowa trafia do Państwa nie później niż 8h od momentu zgłoszenia.