Showroom robotów AIUT otwarty na Warsaw Industry Week 2022

AIUT na WIW 2022

Najnowsze rozwiązania intralogistyczne, dynamiczne pokazy autonomicznych robotów mobilnych, platforma lokalizacji wewnątrzbudynkowej, cyfrowy bliźniak – tym i innym technologiom Przemysłu 4.0 będzie można przyjrzeć się bliżej w showroomie robotów i rozwiązań AIUT podczas VI edycji Międzynarodowych Targów Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week 2022. Ta jedna z największych imprez branżowych dla przemysłu w Polsce trwa od 7 do 9 listopada br. w warszawskim centrum targowym Ptak Warsaw Expo.

Warsaw Industry Week to impreza dedykowana branży przemysłowej i okazja by poznać najnowsze trendy w automatyzacji i cyfryzacji procesów produkcyjnych. Na licznych stoiskach i w salonach pokazowych eksperci i praktycy zaprezentują nowoczesne systemy i maszyny z kluczowych sektorów przemysłu. W programie m.in. prezentacje robotów przemysłowych i transportowych, a także konferencje.

Targi Warsaw Industry Week to wyjątkowa okazja by poznać najnowsze branżowe trendy, zdobyć wiedzę o rozwiązaniach, które pomagają przedsiębiorstwom przyspieszyć i zabezpieczyć procesy produkcyjne, a także na żywo ocenić możliwości zaawansowanych systemów automatyki oraz robotów. W naszym showroomie przez 3 dni odwiedzający targi będą mieli okazję oglądać dynamiczne pokazy trzech transportowych robotów mobilnych AMR z rodziny AIUT Formica, stanowiących część naszego kompleksowego systemu intralogistycznego. Przedstawimy również nasze możliwości z zakresu kompleksowej automatyzacji procesów produkcyjnych – mówi Sebastian Procek, Dyrektor Działu Budowy Maszyn w AIUT. Firma jest największym polskim integratorem systemów automatyki i robotyki przemysłowej oraz dostawcą zrobotyzowanych systemów intralogistycznych i magazynowych.

AIUT na WIW 2022

Pokazy robotów mobilnych (hala B, stoisko B3.39a)

Przez trzy dni targów w showroomie AIUT w hali B przy stoisku B3.39a odwiedzający będą mogli oglądać podczas pracy trzy transportowe roboty mobilne z rodziny AIUT Formica, w tym najnowszy AMR Formica 3 do szybkiego przewozu mniejszych ładunków. Zwiedzający będą mogli przyjrzeć się również systemowi zarządzania flotą i zadaniami transportowymi AIUT Qursor, a także możliwościom inteligentnej platformy lokalizacji wewnątrzbudynkowej AIUT Romotus, testując jej działanie.

Kompleksowo odpowiadamy na potrzebę zautomatyzowanej obsługi zleceń w magazynach i fabrykach. Nasze rozwiązanie obejmuje kastomizowaną flotę robotów mobilnych z rodziny AIUT Formica oraz system intralogistyczny AIUT Qursor, który kontroluje i zarządza wewnętrznymi zleceniami transportowymi w oparciu o rzeczywisty stan fabryki, monitorując w trybie ciągłym procesy zrobotyzowane, jak i manualne. Podczas WIW 2022 zaprezentujemy możliwości naszego rozwiązania, w tym robotów mobilnych typu AMR do automatycznego transportu towarów na produkcji i w magazynie, a także nasze najnowsze rozwiązanie autonomicznej inspekcji z wykorzystaniem cobota i pojazdu AMR, jakim jest CoRiser. To zrobotyzowana, mobilna platforma, która kontroluje również inne roboty AMR i linie produkcyjne, wspierając prace serwisowe w zakładach produkcyjnych. Pokaz naszego systemu intralogistycznego podczas tegorocznych targów daje obraz, jak szybko można automatyzować i optymalizować procesy produkcyjne oraz transportowe bez ingerowania w przestrzeń fabryki czy magazynu – informuje Ewa Kubisiewicz-Boba, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży w AIUT.