Siemens PLM Connection Polska

  23 maja 2012 odbędzie się po raz kolejny Siemens PLM Connection Polska! Konferencja będzie miała miejsce w Warszawie, w hotelu InterContinental i jest adresowana do firm korzystających z systemów PLM lub planujących ich wdrożenie. Będzie to wyjątkowa szansa, aby poznać portfolio Siemens PLM Software (ze szczególnym uwzględnieniem oprogramowania Teamcenter i Tecnomatix) jak również poznać doświadczenia innych firm z zakresu użytkowania systemów CAx/ERP/PLM.

  • Podczas konferencji uczestnicy będą  mieli okazję zapoznać się z wizją PLM firmy Siemens oraz strategią rozwoju tego oprogramowania. Prezentacje będą uwzględniały ulepszenia wprowadzone do najnowszej wersji oprogramowania Teamcenter, a także środowisko Active Workspace oraz Teamcenter Mobility.

  • Jeden z bloków będzie dedykowany cyfrowym modelom zbudowanym w oprogramowaniu Tecnomatix, umożliwiającym dokonywanie symulacji rzeczywistych procesów w świecie wirtualnym.

  • Prezentacja dra Janusza Zawiły Niedźwieckiego z Politechniki Warszawskiej  skoncentruje się natomiast wokół warunków rozwoju innowacyjności w polskim przemyśle. Poprzedzi ona debatę z udziałem wybranych polskich Klientów, podczas której postawione zostaną m.in. pytania  jak: co jest ważniejsze dla polskich przedsiębiorstw: innowacyjność czy efektywność; oraz jakie narzędzia IT są wykorzystywane do osiągnięcia założonych celów.

  Więcej informacji na temat tego wydarzenia można znaleźć na stronie:

  http://www.plm.automation.siemens.com/pl_pl/about_us/user_groups/plm_connection_poland_2012.shtml