Sondy i sygnalizatory poziomu teraz ze smartfonem Samsung Xcover Pro

W nowej promocji szwajcarskiego producenta aparatury kontrolnej i pomiarowej pojawił się nowoczesny komunikator z Bluetooth. Samsung Galaxy Xcover Pro można teraz kupić z każdym urządzeniem do pomiaru lub sygnalizacji poziomu wyposażonym w moduł komunikacji bezprzewodowej.

Łączność Bluetooth dostępna już jest w niemal każdym nowym urządzeniu Endress+Hauser. Dzięki niej operatorzy mogą łatwo wykonać uruchomienie lub zmienić ustawienia przyrządu. Jest to szczególnie istotne w przypadku stref zagrożenia wybuchem, a także w sytuacjach, gdy dostęp do przyrządu jest utrudniony ze względu na miejsce montażu.

Szybciej i sprawniej z aplikacją mobilną

Aplikacja SmartBlue oraz Samsung Galaxy Xcover Pro to idealny zestaw, umożliwiający niemal natychmiastową łączność z większością urządzeń Endress+Hauser. Użytkownik może w szybki i wygodny sposób przeprowadzić nie tylko diagnostykę, ale również weryfikację przyrządów pomiarowych bez przerywania ich pracy. Czynność ta jest potwierdzana raportem w PDF zgodnym z wymaganiami normy ISO 9001. Możliwy jest też szybki dostęp do dokumentacji technicznej.

Samsung Galaxy Xcover Pro z Bluetooth wyróżnia pyło- i wodoszczelność (norma IP68 i norma wojskowa MIL-STD 810G), a także czytelny nawet w słońcu ekran o przekątnej 6,3 cala. Smartfon może być obsługiwany w rękawicach. Dodatkowym atutem jest wymienna bateria.

Więcej informacji na stronie producenta.