Southco wprowadza nowe wyrzutniki dla dysków półprzewodnikowych E1.S

Southco rozszerzyło swoją linię mechanizmów wsuwania/wysuwania o nową linię pasującą do formatu E1.S.

Nowy wyrzutnik P7 firmy Southco został specjalnie zaprojektowany, aby pomóc we wkładaniu i wyjmowaniu dysków E1.S. Zapewnia to optymalną wydajność, ergonomię i estetykę.

Nowe wyrzutniki Southco przeszły rygorystyczne testy na platformie testowej Intel Donahue Pass. Ta platforma testowa, poza innymi kryteriami, ocenia wydajność w zakresie EMI/ESD, termiki i LED.

Nowe wyrzutniki P7 firmy Southco dla E1.S zostały zaprojektowane w trzech rozmiarach dla dysków o szerokości 9,5, 15 i 25 mm. Wyrzutnik posiada odlewaną cynkową dźwignię, która jest utrzymywana przez nylonowy przycisk. Przycisk jest dostępny w trzech standardowych kolorach i może być dopasowany kolorystycznie do kryteriów projektowych klienta.

Ike Teng, Product Manager w Southco, dodaje: „Opracowaliśmy ten nowy wyrzutnik, aby zaspokoić potrzeby tego nowego i coraz bardziej popularnego formatu. Ściśle współpracowaliśmy z firmą Intel, aby zapewnić maksymalne wykorzystanie potencjału projektowego wyrzutnika. Nasze części są w 100% zgodne z formatem E1.S zdefiniowanym przez SNIA”.


Southco