Światowe Forum dla biznesu i produkcji

  Ożywienie gospodarcze oraz ciągle zmieniająca się rzeczywistość biznesowa skłaniają do stosowania innowacyjnych rozwiązań. Osiągnięcie sukcesu wymaga sprawnej reorganizacji działań biznesowych i produkcyjnych. Jak najlepiej zoptymalizować funkcjonowanie przedsiębiorstwa produkcyjnego?

  Podczas Światowego Forum WonderWorld 2007 (9–10 października 2007 r., Warszawa) polskie firmy produkcyjne będą mogły zapoznać się z najlepszymi światowymi praktykami w zakresie wykorzystania nowoczesnych technik w zarządzaniu i podnoszeniu wydajności produkcji.

  Eksperci przedstawią strategie informatyczne i taktyki pomagające w osiągnięciu doskonałości operacyjnej. Zaprezentowane zostaną sposoby zarządzania operacyjnego, możliwości zwiększania elastyczności firmy, podnoszenia rentowności oraz efektywnej redukcji kosztów.

  Konferencja, podobnie jak poprzednie edycje, skierowana jest do kadry zarządzającej przedsiębiorstwem produkcyjnym i przemysłowym, menedżerów odpowiedzialnych za zarządzanie operacyjne, systemy informatyczne, utrzymanie ruchu czy automatykę.

  Organizatorem polskiej edycji konferencji jest dystrybutor oprogramowania Wonderware – firma ASTOR. Ubiegłoroczna edycja WonderWorld zgromadziła ponad 130 osób, w tym ponad 60% kadry zarządzającej znanych przedsiębiorstw produkcyjnych i zakładów przemysłowych. Konferencja została bardzo wysoko oceniona przez uczestników i uznana za najlepszą w całym ubiegłorocznym cyklu. Polska znalazła się na liście czterech krajów w regionie EMEA (Europa, Środkowy Wschód, Afryka), które mają prawo organizacji cyklu WonderWorld (w 2006 r. 8 krajów).

  Organizatorzy WonderWorld 2007 spodziewają się jeszcze wyższej frekwencji.

  www.astor.com.pl/wworld07