SyMas i Maintenance liderami w branży targów przemysłowych

  Ubiegłoroczne Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SyMas oraz Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance zapisały się jako wyjątkowe ze względu na rekordową frekwencję gości i wystawców z całej Europy, a także na nowe miejsce targów – EXPO Kraków. Tegoroczna edycja również będzie wyjątkowa, między innymi ze względu na konsolidację firmy easyFairs Poland Sp. z o.o. z firmą Targi w Krakowie Sp. z o.o. – największym na południu kraju i czołowym w Polsce organizatorem targów i kongresów.

  „Fuzja stanowi logiczną i naturalną konsekwencję współpracy obydwu spółek” – wyjaśnia Ewa Woch – wiceprezes firmy Targi w Krakowie Sp. z o.o., organizatora wydarzenia. „Jesteśmy przekonani, że zmiany zaowocują wzmocnieniem firmy jako lidera w branży targowej i dostarczą naszym klientom jeszcze większego zadowolenia z udziału w organizowanych przez nas imprezach”.

  Na kolejną edycję targów zapraszamy 6 i 7 października 2015r., tradycyjnie do Krakowa. „Zachęceni sukcesem imprezy od razu rozpoczęliśmy przygotowania do kolejnej edycji” – podkreśla Karol Miernikiewicz – Specjalista ds. Organizacji Targów. „Liczba zgłoszeń od wystawców chętnych do udziału w tegorocznej edycji nastraja nas bardzo pozytywnie. Już dzisiaj mogę zapewnić, że targi będą większe i bardziej różnorodne jeśli chodzi o prezentowaną ofertę. Profil targów SyMas obejmie nie tylko transport wewnątrzzakładowy, ale zostanie poszerzony o firmy oferujące usługi transportu drogowego, morskiego, kolejowego, spedycji gałęziowej i intermodalnej”.

  Z targami SyMas i Maintenance nierozerwalnie kojarzy się też strefa prezentacji będąca doskonałym uzupełnieniem oferty wystawców. Tym razem również nie zabraknie ciekawych wykładów, branżowych dyskusji i wymiany doświadczeń. Udział w seminariach jest bezpłatny i ogólnodostępny dla wszystkich gości targów.

  W ramach nadchodzącej edycji targów Maintenance zapraszamy na IV edycję Jesiennej Szkoły Utrzymania Ruchu, podczas której eksperci z wieloletnim doświadczeniem poprowadzą wykłady i case studies związane z nowoczesną metodologią utrzymania ruchu, sprawdzonymi rozwiązaniami mającymi na celu poprawę efektywności zakładu produkcyjnego oraz optymalizację produkcji.

  Patron targów SyMas – wydawca magazynu Powder&Bulk po raz kolejny zgromadzi słuchaczy podczas Konferencji Nowoczesne Technologie w Branży Materiałów Sypkich, która uznawana jest przez gości za doskonałe uzupełnienie Targów.

  Kompleksowość i różnorodność prezentowanej oferty oraz wysoki poziom merytoryczny programu towarzyszącego jest doceniany przez gości targów: „Jestem na Targach SyMas i Maintenance po raz trzeci. Są one na bardzo wysokim poziomie”. – zauważył podczas poprzedniej edycji targów Kazimierz Wiercigroch, Główny Inżynier z Grupy Żywiec. „Przede wszystkim prezentacje są bardzo ciekawe i służą do wymiany doświadczeń. Nie tylko ja przekazuję swoje doświadczenie, ale mogę uzyskać tutaj sporo informacji interesujących dla mnie”.

  Wszystkich zainteresowanych targami zachęcamy do odwiedzenia nowych stron krakowskiego wydarzenia: www.symas.krakow.pl oraz www.mtc.krakow.pl.