system dystrybucji napięcia 24V DC maxGUARD

Bezawaryjna i przyjazna w obsłudze dystrybucja napięcia, która dodatkowo zapewnia oszczędność czasu i miejsca jest niezbędna dla wydajnej pracy maszyn i obiektów przemysłowych.

System maxGUARD integruje złączki do rozdziału potencjałów (które były dotychczas instalowane oddzielnie) w wyjściach elektronicznego modułu monitorowania obciążenia, co tworzy kompletne rozwiązanie w jednym komponencie dystrybucji napięcia 24V DC.
Ta innowacyjna kombinacja monitorowania obciążenia i dystrybucji potencjałów, zapewnia oszczędność czasu podczas instalacji, zmniejsza ryzyko awarii oraz ilość miejsca zajmowanego na szynie zaciskowej nawet o 50%.

maxGUARD wykorzystuje dla swoich połączeń technologię łączeniową PUSH IN. Znamionowe napięcie robocze wynosi 24V DC, a obciążalność prądowa całego systemu jest zaprojektowana do 40 A max. Szeroki zakres temperatur pracy rozciąga się od -25°C do + 55°C (bez spadku wartości znamionowych).

maxGUARD charakteryzuje się również niezwykłą łatwością serwisowania. Jego konstrukcja pozwala na bezpieczny dostęp do wszystkich potencjałów i obwodów obciążenia podczas uruchamiania lub czynności serwisowych. Zintegrowane punkty testowe w wejściach i wyjściach maxGUARD są szczególnie łatwe w obsłudze.

Dla celów testowania i sprawdzania, dystrybutory potencjałów mają praktyczne dźwignie odłączające do prostej separacji galwanicznej obwodu obciążenia. maxGUARD jest również wyposażony w unikalne mostki łączące, pozwalające zredukować czas i wysiłek potrzebny do instalacji, dzięki połączeniu między monitorowaniem obciążenia i zaciskami dystrybucji potencjałów.