Usługa u-link gwarantująca zdalny dostęp do maszyn i fabryk

Usługa u-link gwarantuje szybki i bezpieczny dostęp do maszyn i fabryk, co ułatwia zdalne utrzymanie ruchu, jednocześnie pozwalając na wydajne zarządzanie zakładami produkcyjnymi i stacjami klienckimi użytkownika.

Intuicyjne interfejsy u-link są szybkie i łatwe zarówno do skonfigurowania, jak i zaadoptowania do specyficznych procesów. Dzięki temu routery i stacje klienckie mogą być łatwo podłączone, co pozwala na szybkie łączenie wielu maszyn z usługą w chmurze.

Innowacyjna obsługa na specjalnie zabezpieczonych serwerach dostarcza także platformę on-line, która zapewnia zgodność pomiędzy różnymi systemami informatycznymi podczas realizacji usług zdalnego utrzymania ruchu. Dostęp do maszyn i całych fabryk uzyskujemy zdalnie za pomocą bezpiecznego połączenia VPN, niezależnie od miejsca na świecie. Wysoki poziom dostępności serwerów oznacza bezpieczny dostęp do zasobów w każdej chwili.

Dodatkowo dzięki oprogramowaniu Weidmüller Heartbeat dostępność routera może być raportowana do u-link, co pozwala na monitorowanie jego stanu.

Dzięki swoim specjalnym własnościom u-link może być bazą dla bezpiecznego i przystępnego montażu nawet zaawansowanych i skomplikowanych topologii systemów zdalnego utrzymania ruchu. Jasna struktura oznacza łatwość zarządzania wieloma zakładami produkcyjnymi i użytkownikami, zaś opcja rozszerzania o nieograniczoną liczbę dodatkowych routerów i użytkowników oznacza, że u-link można optymalnie zaadoptować do specyficznych wymagań danej firmy.