Szkolenia Zebra Technologies dla partnerów

  W II kwartale 2013 roku w Warszawie odbędzie się cykl szkoleń dla partnerów Zebra Technologies. Na spotkaniach prowadzonych przez przedstawicieli producenta drukarek, przedstawione zostaną zagadnienia z zakresu narzędzi marketingowych i aplikacji wykorzystywanych przez Zebra Technologies oraz nowości produktowych firmy.

  Szkolenia dla partnerów firmy Zebra Technologies podzielone zostały na 4 części:

  • Zebra Technologies – narzędzia marketingowe

  Podczas pierwszego spotkania 19 kwietnia 2103 przedstawiciele producenta opowiedzą o platformie Marketing Store, jako o spersonalizowanym narzędziu do prowadzenia kampanii marketingowych, dającym dostęp do studiów przypadków i materiałów firmy. Uczestnicy spotkania dowiedzą się również jak funkcjonuje portal Zebra On-Line dostępny z platformy PC, iPhone i Blackberry, strona startowa Partners First, portal VirtualZebra.com, indywidualny program szkoleń Learning Center oraz Access Zebra – źródło informacji o produktach i materiałach.

  • Aplikacje w ofercie Zebry

  10 maja 2013 partnerzy firmy Zebra będę mieli możliwość poznać sposób projektowania etykiet, kart oraz personalizowanych aplikacji dla klientów za pomocą systemów ZMotif CardStudio oraz Zebra ZBI. Dowiedzą się również: jak stworzyć wydajne środowisko produkcyjne dzięki Zebra Unicode, Zebra OPOS, Zebra Link Multiplatform oraz ZBI, jak instalować floty Zebra Mirror, ZebraNet Bridge – narzędzia przyspieszające instalację poprzez eliminację powtarzalnych czynności konfiguracyjnych oraz jak flotą drukarek zarządzać.

  • Nowości w ofercie Zebra Technologies w roku 2013

  24 maja 2013 uczestnicy spotkania dowiedzą się jak wiele zmian przyniósł 2013 rok w portfolio produktowym Zebry. Nowe drukarki, które pojawią się na rynku to: 105SLPlus, GT800, seria urządzeń do obsługi kart ZXP, ZD500R, nowe drukarki mobilne, oraz nowa platforma Link OS.

  • Rozwiązania HighEnd – seria Xi:

  Podczas spotkania 21 czerwca 2013 Zebra zaoferuje możliwość zapoznania się z urządzeniami z serii Xi. Urządzenia te dzięki zestawowi unikalnych cech przystosowane zostały do pracy w najbardziej wymagających środowiskach produkcyjnych, gdzie każde stanowisko jest ważne dla zachowania ciągłości produkcji.

  www.zebra.com