Szybszy system dostaw produktów Elesa+Ganter

  Firma Elesa+Ganter zwiększyła przepustowość swoich centrów magazynowo-logistycznych, dzięki czemu znacząco przyspieszony został system dostaw oferowanych produktów.

  Proces modernizacji dotyczył magazynów wysokiego składowania.

  Wprowadzone zmiany pozwalają na zwiększenie prędkości poboru produktów i eliminację zatorów w procesie realizacji zamówień.  Systemy magazynowe zarówno Elesy, jak i Gantera mogą poszczycić się wskaźnikiem osiągalności produktów z półki na poziomie 98,8%. Oznacza to w praktyce, że wszystkie produkty standardowe oraz te robione na specjalne zamówienie są składowane i dostępne od ręki.

  – Wprowadzane zmiany, których celem jest przyspieszenie dostaw, obejmują także polski oddział Elesa+Ganter. Istniejący w kraju magazyn jest obecnie w fazie rozbudowy.

  Cały proces zmian logistycznych prowadzi do stworzenia w Polsce systemu, gdzie każdy standardowy produkt prezentowany w katalogu jest dostępny i dostarczony do klienta w ciągu 24 godzin. Warto w obecnej chwili nadmienić, że już teraz w polskim magazynie Elesa+Ganter dostępnych jest ponad 10 tys. produktów z terminem dostawy 24 godziny – powiedział Filip Granowski, dyrektor sprzedaży Elesa+Ganter Polska.

  www.elesa-ganter.pl