Targi SyMas i Maintenance już wkrótce w Krakowie

  W dniach 29 i 30 października Kraków stanie się centrum międzynarodowego przemysłu, gdzie spotkają się specjaliści z branży materiałów sypkich i masowych oraz eksperci w zakresie utrzymania ruchu, a to za sprawą targów, które śmiało można nazwać najważniejszymi dla wspomnianych branż.

  VI Targi Obróbki, Magazynowania, Transportu i Logistyki Materiałów Sypkich i Masowych oraz V Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance zgromadzą w tym roku rekordową liczbę wystawców. Zwiedzający będą mogli porównać ofertę ponad 150 firm z Polski, Francji, USA, Szwecji, Danii, Czech i Belgii. Wystawcy z Niemiec i Holandii zaprezentują swoją ofertę w ramach specjalnie przygotowanych narodowych pawilonów.

  Celem targów SyMas jest przedstawienie w sposób kompleksowy technologii związanych z przetwarzaniem, przeładunkiem, transportem, magazynowaniem, obróbką, sortowaniem, filtrowaniem, separacją, mieleniem i pakowaniem proszków, granulatów, kruszyw i innych szeroko pojętych materiałów sypkich i masowych. Natomiast na targach Maintenance będzie można zapoznać się z rozwiązaniami technologicznymi, wykorzystywanymi w działach Utrzymania Ruchu.

  Uczestnicy będą mieli również możliwość oceny nowych metod i technologii, a także wymiany doświadczeń podczas seminariów learnShops™, które stanowią uzupełnienie wystawy targowej. Wśród prezentowanych zagadnień nie zabraknie tych związanych z projektowaniem i montażem instalacji dla pyłów wybuchowych, składowaniem materiałów niebezpiecznych, diagnostyką maszyn, oceną ryzyka wybuchu i wielu innych. Na temat bezpieczeństwa pracy w strefach zagrożonych wybuchem będzie można porozmawiać również na stoiskach wystawców zgromadzonych w Strefie Atex.

  Dla tych z Państwa, którzy cenią sobie efektywność pracy w dziale utrzymania ruchu, redukcję kosztów oraz bezpieczeństwo pracy w zakładzie przemysłowym organizator przygotował kolejną odsłonę Jesiennej Szkoły Utrzymania Ruchu. Podczas szkoleń 12 ekspertów, w tym praktycy m.in. z Grupy Żywiec, Koelner (Rawlplug) i Volvo podzielą się swoją wiedzą i niezwykle bogatym doświadczeniem.

  W programie towarzyszącym tradycyjnie pojawi się również Konferencja „Nowoczesne Technologie w Branży Materiałów Sypkich” przygotowana przez partnera targów SyMas – wydawcę magazynu Powder&Bulk. 

  Wszystkich zainteresowanych odwiedzeniem targów zachęcamy do rejestracji online umożliwiającej bezpłatny udział w imprezie. Więcej informacji na stronach poszczególnych imprez: www.easyfairs.com/symas2014 oraz www.easyfairs.com/mtc2014

  Miejsce targów:

  Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe

  EXPO Kraków

  ul. Galicyjska 9, 31-586 Kraków

  Kontakt:

  Małgorzata Hejnar – Kierownik Działu Marketingu

  tel. +48 12 651 95 29

  tel. kom. +48 507 044 129

  malgorzata.hejnar@easyfairs.com