Telko Polska nowym dystrybutorem przemysłowych środków smarnych Castrol w Polsce

Fot. Castrol / Telko

Castrol, wiodący globalny dostawca środków smarnych, z dumą ogłasza nowe partnerstwo z Telko Polska, częścią Telko Group, jako krajowym partnerem w zakresie przemysłowych środków smarnych, płynów i smarów w Polsce. Ta strategiczna współpraca ma na celu optymalizację dystrybucji produktów Castrol w Polsce przy jednoczesnym znacznym zwiększeniu wsparcia i obsługi klientów przemysłowych.

Partnerstwo z Telko Polska poprawi dostęp klientów do pełnej gamy zaawansowanych przemysłowych środków smarnych, smarów i płynów do obróbki metali Castrol. Wykorzystując dogłębną wiedzę Telko w zakresie zarządzania klientami i wsparcia, współpraca poprawi informacje o produktach online, przyspieszy realizację zamówień i zapewni terminową dostawę.

Lepsze wsparcie klienta i wiedza specjalistyczna

Telko jest znane z solidnej obsługi klienta i wiedzy technicznej. Dzięki temu partnerstwu klienci będą mogli korzystać z dedykowanych zespołów wsparcia, dostosowanych porad technicznych i kompleksowych programów szkoleniowych zaprojektowanych w celu maksymalizacji wydajności i trwałości ich maszyn. Rozległa wiedza i doświadczenie Telko w sektorze przemysłowych środków smarnych zapewni klientom niezrównaną obsługę i fachowe doradztwo.

Telko, wiodąca firma zajmująca się serwisem środków smarnych, od 1958 roku jest ambasadorem Castrol w segmencie przemysłowym, motoryzacyjnym, morskim i energetycznym w krajach skandynawskich i bałtyckich. To wieloletnie partnerstwo okazało się skuteczne i solidne na przestrzeni dziesięcioleci.

Telko stanie się częścią istniejącej sieci dystrybutorów w Polsce. Wzmocni to sieć, zapewniając klientom wysoką jakość produktów i usług.

„Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą silną współpracę z Telko na Polskę. Łącząc siły, chcemy zwiększyć wartość oferty dla klientów przemysłowych w Polsce, dając im dostęp do wysokiej jakości produktów i ofert Castrol oraz wyjątkowej obsługi klienta i usług świadczonych przez Telko Polska. Nasze połączone doświadczenie zapewni, że klienci przemysłowi w Polsce otrzymają najlepsze w swojej klasie wsparcie, porady i produkty w celu zwiększenia wydajności, trwałości i wydajności ich sprzętu przemysłowego i produkcyjnego” powiedział Mathieu Boulandet, Vice-President Industrial Lubricants Europe,

„Cieszymy się, że możemy wprowadzić na polski rynek doświadczenie Telko oraz wysokowydajne środki smarne i płyny do obróbki metali Castrol. Ta ekspansja jest świadectwem naszego zaangażowania w zaspokajanie zmieniających się potrzeb sektora przemysłowego w całej Europie. Polska reprezentuje dynamiczny i rozwijający się rynek z silną bazą przemysłową i jesteśmy przekonani, że nasze zaawansowane rozwiązania w zakresie smarowania i wiedza na temat zastosowań będą stanowić znaczącą wartość dla polskiego przemysłu. Jesteśmy dumni z naszego partnerstwa z Castrol, światowym liderem w technologii smarowania, a to kolejny krok naprzód w naszej współpracy. Z niecierpliwością czekamy na budowanie silnych relacji z polskimi firmami i przyczynianie się do ich wydajności operacyjnej i sukcesu” dodał Per Rosenberg, Vice-President Telko Lubricants.

Zaangażowanie w najwyższą jakość i doskonałą obsługę

Zaangażowanie Castrol w najwyższą jakość i innowacyjne produkty będzie realizowane poprzez współpracę Telko Poland z klientami. Wspólnym celem jest poprawa wydajności technicznej, finansowej i środowiskowej maszyn, zapewniając długoterminowy sukces klienta. Zarówno Castrol, jak i Telko są zaangażowane w promowanie doskonałości w podejściu do klienta, znajomości rynku i realizacji projektów przez zespół wykwalifikowanych specjalistów. Dzięki temu partnerstwu klienci stale otrzymują najlepsze usługi i produkty.

Polska, jeden z najważniejszych ośrodków gospodarczych w Europie, stanowi znaczący potencjał zarówno dla Telko, jak i Castrol. Współpraca ta umożliwi obu firmom wzmocnienie ich pozycji rynkowej i zwiększenie udziałów w rynku, napędzając wzrost i sukces w regionie.