Tork Premium Multipurpose 570 – najmocniejsza broń do walki z zabrudzeniami

Duże ilości olejów, smarów, farbs i inne przemysłowe zabrudzenia do usunięcia – tam, gdzie do wykonania jest zadanie o wyższym stopniu trudności, najlepiej zatrudnić specjalistę. Profesjonalne, najwyższej jakości wielozadaniowe czyściwa Tork Premium Multipurpose 570 z opatentowaną, porowatą strukturą usuwają nawet bardzo duże ilości zabrudzeń.

Czyściwo Tork Premium Multipurpose 570 zostało zaprojektowane tak, aby chłonąć brud i płyny zatrzymując je w sobie, przez co zabrudzenia nie rozmazują się na czyszczonej powierzchni. Dzięki temu nadają się do zbierania np. farby z wałków drukarskich, smarów czy gęstych, oleistych substancji.  

Nowoczesna technologia produkcji pozwala na użycie czyściwa Tork Premium Multipurpose 570 w wielu branżach. Certyfikat ISEGA gwarantuje, że czyściwo jest bezpieczne w kontakcie z żywnością, dlatego może być ono stosowane w gastronomii. Dodatkowo, zwiększone właściwości izolujące chronią dłonie przed poparzeniem zarówno podczas wyjmowania i przenoszenia gorących naczyń, jak i w trakcie czyszczenia płyt grzewczych.

W zakładach przemysłowych czyściwo 570 może być stosowane nawet z bardzo silnymi rozpuszczalnikami i detergentami do usuwania dużych ilości olejów, smarów i farb, z którymi nie radzą sobie zwykłe ścierki do sprzątania. Jak na agenta do zadań specjalnych przystało, czyściwo to równie chętnie używane jest w warsztatach samochodowych do czyszczenia powierzchni bądź usuwania oleju i smaru.

 

Czyściwa Tork Premium Multipurpose 570 zostały stworzone według unikalnej technologii produkcji, dzięki której uzyskano charakterystyczną porowatą, chłonną i niskopylną powierzchnię. Materiał, z którego wykonane są czyściwa 570, to profesjonalna włóknina non-woven dedykowana dla celów przemysłowych.

Czyściwa dostępne są w kolorze białym lub niebieskim, w postaci gotowych, pociętych ściereczek o wymiarach 38,5 x 42,8 cm, pakowanych po 75 sztuk w opakowaniu lub w formie małej rolki o wymiarach odcinka 32 x 38 cm. W połączeniu z funkcjonalnymi dozownikami z linii Tork Performance stanowią wygodne narzędzie pracy.