UNTHA przygotowuje się do pokazu rozdrabniania na targach IFAT 2022

UNTHA Polska wybiera się pod koniec maja na renomowane targi odpadów i recyklingu IFAT, przygotowując się do jednego z największych pokazów maszyn od lat.

To gigantyczne, pięciodniowe wydarzenie, które odbędzie się w Monachium w dniach od 30 maja do 3 czerwca, umożliwi delegatom bliższe zapoznanie się z gamą maszyn UNTHA, obejrzenie pokazów na żywo, jak rozdrabniacze radzą sobie z różnymi materiałami, odwiedzenie zakładu pobliskiego klienta w celu obejrzenia działającej instalacji, poznanie pakietów usług UNTHA oraz spotkanie z najbardziej kompetentnymi przedstawicielami firmy z całego świata.

W samym sercu tego przedsięwzięcia znajdzie się Paweł Piętowski, menedżer ds. sprzedaży w firmie UNTHA Polska.

Odwiedzający rozległe stoisko firmy UNTHA – hala B6, 127/226 – będą mogli zobaczyć m.in:

  • nowy dwuwałowy rozdrabniacz wstępny ZR, który może poszczycić się najniższymi całkowitymi kosztami operacyjnymi w swojej klasie, a dzięki dwóm kluczowym rodzajom cięcia doskonale nadaje się do wysokonakładowego rozdrabniania odpadów wielkogabarytowych, drewna, metali i ZSEE.
  • ultra-elastyczna, sprawdzona klasa XR, dostępna zarówno jako maszyna stacjonarna, jak i mobilna. Ten wysokowydajny rozdrabniacz odpadów odmienił oblicze zakładów zajmujących się recyklingiem, produkcją biomasy i paliw alternatywnych na pięciu kontynentach.
  • uznana na całym świecie technologia recyklingu z czterema wałami RS, która zapoczątkowała historię firmy UNTHA ponad 50 lat temu. Na targach IFAT zaprezentujemy szereg maszyn z tej serii, od rozwiązań kompaktowych do ciężkich, w tym UNTHA RS40 i RS30 do niszczenia dokumentów i danych.
  • inteligentny system monitorowania stanu technicznego UNTHA GENIUS – narzędzie oparte na chmurze, bogate w dane, które pomaga monitorować, mierzyć i optymalizować wydajność rozdrabniaczy w czasie rzeczywistym.
  • a także pełen zakres usług świadczonych przez Centrum Kompetencji Serwisowych UNTHA.

Poza pokazami na żywo organizowanymi przez VDMA, UNTHA XR mobil-e udowodni również swoje możliwości na rynku biomasy. A dla gości IFAT, którzy chcieliby zobaczyć, jak technologia rozdrabniania UNTHA radzi sobie z najtrudniejszymi materiałami – a których nie zobaczą Państwo na targach – bezpłatny prywatny autobus przewiezie gości VIP na teren zakładu klienta w okolicach Monachium. To doświadczenie, na które można się zarejestrować, będzie miało na celu pokazanie wielu różnych maszyn UNTHA, które poradzą sobie z wieloma trudnymi materiałami – nawet tymi, których rozdrabnianie jest zazwyczaj nieopłacalne.

„IFAT to bez wątpienia miejsce, w którym spotykają się najważniejsi decydenci z branży z całego świata” – skomentował Paweł Pietowski, kierownik sprzedaży UNTHA Polska. „Ale emocje związane z IFAT 2022 są szczególnie duże, zwłaszcza ze względu na przerwę w organizacji międzynarodowych targów spowodowaną pandemią. Dlatego tym razem przyjeżdżamy, aby zrobić szczególnie duże wrażenie. Pomyślmy o przełomowych innowacjach technicznych, technologiach cyfrowych, które sprawiają, że rozdrabniacze pracują ciężej niż kiedykolwiek wcześniej, oraz o pakietach serwisowych, dzięki którym klienci mogą optymalizować swoje maszyny jeszcze przez długi czas. To wszystko przekłada się na bezkonkurencyjny zwrot z inwestycji, co jest jednym z powodów, dla których od początku pandemii jesteśmy bardziej zajęci niż kiedykolwiek wcześniej”. 

„UNTHA nie zawiedzie Was na IFAT 2022”.

Na początku tego roku UNTHA ogłosiła, że globalne obroty osiągnęły rekordowy poziom 70 mln euro. Firma posiada ponad 10.000 urządzeń rozdrabniających pracujących na całym świecie.