V edycja Warsaw Industry Week

Specjaliści spośród wielu obszarów przemysłu ponownie spotkają się w Ptak Warsaw Expo. W dniach 8-10 czerwca 2021 w Centrum Targowo-Kongresowym w Nadarzynie będzie miała miejsce V edycja Międzynarodowych Targów Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych – Warsaw Industry Week.

Warsaw Industry Week to dynamicznie rozwijające się targi przemysłowe, organizowane od 2016 roku w Ptak Warsaw Expo. Wydarzenie jest platformą łączącą niezliczone gałęzie przemysłu, reprezentowanych przez naszych wystawców i odwiedzających.

Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week to przede wszystkim impreza o charakterze kontraktacyjnym, skierowana do przedstawicieli biznesu. Podczas trzech dni targów wystawcy zaprezentują produkty i rozwiązania – od obrabiarek i systemów produkcyjnych służących do cięcia i formowania, poprzez precyzyjne narzędzia i komponenty do zautomatyzowanej produkcji.

Wydarzeniu towarzyszy szereg konferencji i spotkań biznesowych. Podczas szkoleń i seminariów branżowych uczestnicy zdobywają cenną wiedzę, której wykorzystanie w praktyce pozwoli na rozwój przedsiębiorstwa.

Warsaw Industry Week to doskonała okazja do zapoznania się z panującymi trendami w przemyśle, a także zdobycia cennych kontaktów i istotnego know-how. Odwiedzający mają możliwość zobaczenia nowoczesnych narzędzi i maszyn w procesie produkcyjnym, jak również obejrzenia wizualizacji i symulacji innowacyjnych procesów i oprogramowania. Podczas ostatniej edycji targów przemysłowych w Ptak Warsaw Expo, zwiedzający mogli poznać ofertę 380 wystawców, eksponowanych na dwóch halach wystawienniczych, a także zgłębić zagadnienia dotyczące nowoczesnych technologii obróbki, poprawy wydajności i efektywności oraz optymalizacji łańcucha produkcyjnego.

Zachęcamy do zapoznania się z opinią naszych wystawców podczas IV edycji Warsaw Industry Week:

IV edycję targów Warsaw Industry Week odwiedziło 10 500 gości z kraju i zagranicy. Charakter wydarzenia przyciąga głównie reprezentantów takich gałęzi przemysłu, jak: transport, motoryzacja, obróbka powierzchni, kolejnictwo, spawalnictwo, hutnictwo, metalurgia, plastyczna obróbka metalu, branża meblarska czy lakiernicza. Targi wyróżnia dostępność ogromnej, największej w Polsce powierzchni wystawienniczej, dającej wystawcom nieograniczone możliwości prezentacji swojej oferty. 

Ptak Warsaw Expo dołoży wszelkich starań, aby przedsiębiorcy, po wielu miesiącach zdalnej komunikacji, mogli spotkać się twarzą w twarz i w dogodnych warunkach porozmawiać na temat możliwości i wyzwań przed jakimi staną poszczególne sektory przemysłu w 2021 roku oraz zbudować między sobą trwałe stosunki handlowe.

Więcej informacji na temat wydarzenia: https://industryweek.pl/