VEGA na targach SYMAS® & MAINTENANCE w Krakowie

VEGA Polska, wiodący producent czujników do pomiaru poziomu, będzie jednym z wystawców podczas Targów SYMAS® & MAINTENANCE, które odbędą się w dniach 18 – 19 października 2023 r. w Krakowie.

Targi SYMAS są cenionym wydarzeniem branżowym, znanym z dużej frekwencji i zaangażowania uczestników, którzy co roku przyjeżdżają do Krakowa, aby poznać nowe produkty oraz technologie związane z obróbką i transportem materiałów sypkich, nawiązać kontakty, wymienić się doświadczeniami i wiedzą techniczną. Równolegle do targów SYMAS, dedykowanych materiałom sypkim, w EXPO Kraków odbywa się druga impreza branżowa – targi MAINTENANCE, poświęcone utrzymaniu ruchu, planowaniu i optymalizacji produkcji. Połączenie tych dwóch szeroko obecnych w przemyśle zagadnień podczas jednego wydarzenia, pozwala na kompleksową prezentację rozwiązań dla większości firm produkcyjnych.

Stoisko VEGA będzie jednym z pierwszych, które zobaczą odwiedzający Targi SYMAS. Tuż przy głównym wejściu do hali wystawienniczej, na stoisku B1, VEGA będzie prezentowała przekrój swojego portfolio czujników z naciskiem na pomiar materiałów sypkich. Odwiedzający będą mogli na żywo zobaczyć jak działa pomiar radarowy z wykorzystaniem najnowszej generacji sondy THE 6X®, a także jakie inne metody pomiaru poziomu stosuje się w przypadku materiałów sypkich o różnych właściwościach. Podobnie, jak w ubiegłym roku, na stoisku nie zabraknie modeli demo i urządzeń testowych.

Zespół VEGA Polska obecny na Targach SYMAS chętnie odpowie na wszystkie pytania i pomoże znaleźć rozwiązanie pomiarowe odpowiednie dla każdej aplikacji. Chcesz umówić spotkanie wcześniej? Skontaktuj się z nami pod adresem info.pl@vega.com