Warsztaty „Efektywne służby UR kluczem do sukcesu”

  22 kwietnia 2010 r. odbyła się XVI edycja Warsztatów pod hasłem „ Efektywne Służby Utrzymania Ruchu kluczem do sukcesu”, zorganizowana w Centrum Szkoleniowo-Konsultacyjnym spółki Komtech. Tematem przewodnim spotkania była optymalizacja, efektywność i redukcja kosztów, w każdym niemalże obszarze działalności SUR.

  Podczas Warsztatów zaprezentowany został system remontowo-konserwacyjny PREKON klasy CMMS, stosowany w utrzymaniu ruchu w firmach z różnych branż, a także stworzono platformy dyskusyjne praktyków na tematy przysparzające najwięcej problemów w codziennej działalności.

  Wśród Słuchaczy znaleźli się specjaliści odpowiedzialni za utrzymanie ruchu w zakładach przemysłowych głównie branży farmaceutycznej oraz spożywczej. Były to głównie osoby zatrudnione na stanowiskach związanych z produkcją oraz utrzymaniem ruchu.

  Uczestnicy Warsztatów mieli okazję przyjrzeć się krok po kroku, pod okiem doświadczonych Konsultantów, jakie możliwości i korzyści uzyskują Służby UR decydując się na wsparcie swej działalności przy pomocy rozwiązania informatycznego PREKON. Jednocześnie mogli ocenić zalety systemu w konfrontacji z zaaranżowanymi sytuacjami, jakie mają miejsce w firmach produkcyjnych. Podczas spotkania nie zabrakło również czasu na wymianę poglądów oraz wyjaśnienia nurtujących zagadnień dotyczących niniejszej tematyki.

  Patronat Medialny nad spotkaniem objął magazyn branżowy Inżynieria i Utrzymanie Ruchu oraz portal UtrzymanieRuchu24.

  Wszystkim Uczestnikom serdecznie dziękujemy za czynny udział w Warsztatach.