Webinar: Elastyczność w oznaczeniach BHP jako klucz do bezpieczeństwa

Jak szybko i odpowiednio reagować na nieoczekiwane sytuacje? Zostań w domu i zaloguj się 21.4. o godzinie 11:00 na nasz krótki webinar na temat samodzielnego tworzenia i drukowania oznaczeń bezpieczeństwa.

Przejrzysta komunikacja we właściwym czasie i we właściwym miejscu może chronić zdrowie i minimalizować szkody. W nieprzewidzianych sytuacjach, jaką na przykład jest obecna walka z COVID-19, informacja i świadomość są kluczem. Etykiety bezpieczeństwa z wizualnie jednoznacznymi piktogramami ostrzegają, informują, nakazują lub zakazują w szybki i zrozumiały sposób.

Zostań designerem znaków BHP we własnym miejscu pracy!

Zarejestruj się na nasz webinar, a my pokażemy Ci, jak szybko i łatwo utworzyć własne oznaczenia bezpieczeństwa za pomocą przyjaznych i intuicyjnych narzędzi online. Możesz stworzyć własny projekt lub sięgnąć po gotowe zgodne z polskimi i zagranicznymi normami szablony i piktogramy. 

W kilka minut zaprojektujesz etykietę w dowolnym języku, z dowolnie wybraną grafiką i przekazem.

Oprogramowanie Brady Workstation jest takie jakie właśnie potrzebujesz: elastyczne i niezawodne. Pomoże ci przystosować się do każdej nieoczekiwanej sytuacji. 

Zobacz jak to działa!

Oczywiście możesz wydrukować gotowe oznaczenia na zwykłej drukarce biurowej. Jeśli jednak chcesz, aby spełniały swoje zadanie i wytrzymały nawet najbardziej wymagające warunki, zdecydowanie zalecamy wybranie jednej z naszych drukarek termotransferowych. W połączeniu z odpowiednim materiałem etykiety otrzymujesz profesjonalne oznaczenia bezpieczeństwa, na których możesz polegać. Skorzystaj z okazji, aby zobaczyć jak działają nasze drukarkami i jak w kilka minut stworzyć taką etykiety jaką właśnie potrzebujesz.

Zostań bezpieczny! Zostań zdrowy! Oznacz swoje miejsce pracy samodzielnie!

Agenda i rejestracja na webinar >>

BRADY Polska

www.brady.pl