Webinarium: Planowanie i optymalizacja linii produkcyjnych

    Przy projektowaniu i optymalizacji układów zakładów produkcyjnych należy zwracać uwagę na przepływ materiałów (obejmujący czas przejścia przez linie technologiczne, koszt i zużycie energii), jak również możliwość wizualizacji kompletnej fabryki i analizy kolizji między elementami architektury, instalacji i maszyn produkcyjnych występujących w projektowanych zakładach produkcyjnych.

    Aby to ułatwić można skorzystać z oprogramowania Autodesk Factory Design Suite, które umożliwia zaprojektowanie i prezentację najbardziej optymalnego planu dzięki stworzeniu cyfrowego modelu zakładu produkcyjnego. Rozwiązanie łączy funkcje dedykowane do projektowania zakładów produkcyjnych z dostępem do bibliotek obiektów wyposażenia zakładu produkcyjnego oraz z rozbudowanymi narzędziami do wizualizacji i przeprowadzania analiz. Ułatwiają one wprowadzanie innowacji oraz usprawniają projektowanie i komunikację.

    Aby przybliżyć czytelnikom portalu utrzymanieruchu.pl to rozwiązanie, firma Aplikom zaprasza na specjalne Webinarium dla Profesjonalistów poświęcone planowaniu i optymalizacji linii produkcyjnej za pomocą Factory Design Suite.

    Webinarium odbędzie się 11 grudnia 2013 r. (środa) o godzinie 10:00 i można się na nie zarejestrować na stronie organizatora: www.aplikom.com.pl/webinarium,4268.html