Wózek warsztatowy, czyli narzędzia pod kontrolą

Profesjonalny wózek narzędziowy powinien wyróżniać się przede wszystkim wysoką funkcjonalnością, trwałością i komfortem użytkowania. Do takich przenośnych magazynów narzędzi zalicza się wózek K 6472, w którym można przechowywać wszystkie potrzebne narzędzia. Przyczynia się do zwiększenia wydajności pracy bez względu na panujące w warsztacie warunki.

Wózek warsztatowy K 6472 posiada stabilną konstrukcję, wspartą dodatkowo poprzez zamocowanie na kółkach hamulców. Dzięki mobilności doskonale nadaje się do wykorzystania w różnych miejscach warsztatu jako ruchome, a przy tym wygodne miejsce pracy. Składa się z siedmiu szuflad w różnych rozmiarach, o nośności kilkudziesięciu kilogramów, wysuwanych na łożyskach kulkowych i blokowanych za pomocą centralnego zamka. Szuflady wyposażono w specjalne wkładki, umożliwiające sortowanie narzędzi. Gwarantuje to porządek w miejscu wykonywanej pracy.

Blat roboczy pokryto grubo ryflowaną, gumową matą, która zapobiega przesuwaniu się narzędzi w trakcie pracy lub w czasie przemieszczania wózka. Konstrukcja powierzchni roboczej minimalizuje ryzyko wystąpienia zarysowań oraz zapobiega spłynięciu rozlanego płynu na dolne partie wózka.

Maksymalna nośność wózka sięga 550 kg. Jego wymiary wraz z kółkami wynoszą (W x S x G: 995 x 676 x 459 mm). Pozwala to na wygodną pracę bezpośrednio na szafce. Dzięki wyposażeniu wózka w duże kółka można go przesuwać także po nierównej nawierzchni. W razie konieczności może być uzupełniony o górną szafkę.

Wszystkie narzędzia szwedzkiego producenta, zanim trafią do użytkowników, są sprawdzane przez specjalny zespół ds. rozwoju Kamasa Tools – najbardziej krytyczną grupę klientów. Wytwarzane zgodnie z międzynarodowymi normami i przy zapewnieniu ścisłej kontroli jakości, posiadają dożywotnią gwarancję na czas nieokreślony, jako uzupełnienie obowiązującego prawa do reklamacji.

Więcej na www.kamasatools.com