Wspólny projekt Adecco i Toyoty

  Kryzys gospodarczy uświadomił wielu firmom konieczność poszukiwania rozwiązań mających na celu optymalizację i uelastycznienie ich działań, racjonalizację kosztów i poszukiwanie oszczędności. Projekt „wynajem wózka widłowego wraz z operatorem” jest odpowiedzią na te potrzeby.

  Świat biznesu poszukuje odpowiedzi na kluczowe pytanie, co zrobić by moja firma stała się bardziej innowacyjna. Fundamentem takiego podejścia jest ciągła obserwacja otoczenia  i dostarczanie pomysłów zmieniających dotychczasowe sposoby działania przedsiębiorstw. Projektem, który wpisuje się w taką koncepcję jest usługa tworzona przez Adecco Poland  i Toyota Material Handling Polska. Pozwoli ona pracodawcom na połączenie usługi wynajmu urządzeń do transportu wewnętrznego wraz z pracownikiem tymczasowym agencji HR. Dzięki tej usłudze, Klient może działać bardziej efektywnie. Koncentruje swoją uwagę wyłącznie na celach i zadaniach strategicznych. Oszczędza czas i eliminuje koszty związane z inwestycją w sprzęt i zatrudnieniem operatora. Dzięki temu może nie tylko z wyprzedzeniem poznać poziom kosztów, ale również optymalizować ich wielkość poprzez dopasowanie rozmiaru floty niezbędnej do realizacji celów. Pozwala to także firmie być elastyczną w przypadku nagłych przyrostów lub spadków zamówień.

  – Dzisiejszy rynek wymaga nie tylko konkurencyjnych cen, ale również innowacyjnych, kompleksowych rozwiązań oraz wysokiej jakości świadczonych usług. Nasza nowa usługa zawiera wszystkie te elementy, została stworzona tak, aby spełniać oczekiwania finansowe i operacyjne Klienta – powiedziała Grażyna Chmielowska Dyrektor Sprzedaży Adecco Poland

   – Wspólny projekt stworzony przez firmę Toyota Material Handling Polska i Adecco Poland wynika z chęci dostarczania Klientom obydwu firm czegoś więcej niż tylko najlepszego sprzętu i operatorów. Naszym wspólnym celem jest oferowanie Klientom możliwie najbardziej kompleksowego i profesjonalnego wsparcia, obsługi i doradztwa – powiedział Grzegorz Kozak Dyrektor Komercyjny Toyota Material Handling Polska.

  Projekt „wynajem wózka widłowego wraz z operatorem” został poprzedzony badaniami rynku, które wykazały, że firmy poszukują tego typu usług, ale przy tym oczekują współpracy z profesjonalistami. Projekt ten jest nowatorskim przedsięwzięciem i pierwszą tak kompleksową usługą na rynku – w skład, której wchodziłby zarówno wynajem długo- jak i krótkoterminowy o ogólnopolskim zasięgu.

  Wynajem wózka widłowego wraz z operatorem daje firmom szereg bezspornych korzyści zarówno finansowych jak i operacyjnych, mających wpływ na poziom kosztów w przedsiębiorstwach. Klienci przede wszystkim nie ponoszą ryzyka związanego z inwestycją w sprzęt do transportu wewnętrznego i zatrudnianiem operatorów. Firmy mają możliwość dostosowania ich potrzeb sprzętowych i kadrowych do ich specyfiki, a także prostego planowania związanych z tym wydatków. Wynajem wózka widłowego wraz z operatorem ułatwia zarządzanie i planowanie budżetów oraz racjonalizację kosztów.