XF530m – przenośny system głębokiego znakowania

Znakowarka XF530m pozwala na wykonanie głębokiego znakowania wysokiej jakości. Wymagane jest jedynie źródło zasilania o napięciu między 90 V a 230 V. Urządzenie jest wyjątkowo ciche oraz wyróżnia się różnorodnością zastosowań i łatwością obsługi. Aby rozpocząć znakowanie wystarczy odpowiednio ustawić maszynę nad elementem – może być to powierzchnia płaska lub rura – do prawidłowej pracy nie są wymagane żadne zaciski czy dodatkowe narzędzia pozycjonujące. Znakowarka XF530m jest przeznaczona do identyfikacji wszelkiego rodzaju rur wykorzystywanych w przemyśle naftowym i górnictwie oraz do struktur metalowych. Wykorzystywana jest ona także w przemyśle okrętowym oraz do oznaczania nadwozi i podwozi.

 

XFM530m charakteryzuje się dużą powierzchnią znakowania o wymiarach 200 x 50 mm. Z jednakową skutecznością grawerowane są teksty, logotypy, różnego rodzaju dane i zmienne. Znakować można płasko, pod kątem lub po promieniu, dostępne są także różne rodzaje czcionek.

XF530m wyróżnia się szczególnie ergonomiczną budową. Przyciski inicjujące znakowanie są umieszczone na uchwytach maszyny tak, aby można ją łatwo utrzymać na miejscu w trakcie znakowania. Dołączonej jednostki sterującej można używać na całym świecie, a interfejs urządzenia obsługuje w tej w chwili ponad 20 języków. Zintegrowane oprogramowanie sterujące jest intuicyjne i przyjazne dla użytkownika, co pozwala bardzo szybko tworzyć nowe szablony do znakowania. XF530m posiada także duży podświetlany ekran pozwalający na szybki podgląd wykonywanego znakowania.

Znakowarka XF530m, wyposażona w najnowsze narzędzia komunikacyjne, posiada port RS232 oraz złącza Ethernet (8I/4O), co pozwala na ustanowienie połączenia z siecią komputerową, linią montażową PLC itp. Za pomocą złącza USB można importować i eksportować szablony lub logotypy – urządzenie posiada pamięć pozwalającą na przechowywanie ponad tysiąca szablonów znakowania.

Zarówno w wersji przenośnej, jak i stacjonarnej, znakowarka XF530m pozwala na realizację wszelkich wymagań spotykanych w przemysłowej identyfikacji i znakowaniu produktów.

www.gravotech.com