Zapraszamy na Targi MAINTENANCE, 2-3 października, Kraków

  Nie sposób wyobrazić sobie dobrze prosperującej firmy bez sprawnie i właściwie działającego działu Utrzymania Ruchu, który z kolei nie mógłby funkcjonować bez wykwalifikowanych specjalistów. Wykorzystanie odpowiednich urządzeń i technologii, w połączeniu z odpowiednim przeszkoleniem pracowników to klucz do sukcesu firmy. Spotkania branżowe są miejscem, gdzie doświadczenie i oferta wielu firm zebrane są w jednym miejscu zapewniając możliwość wyboru oferty najbardziej dostosowanej do potrzeb.

  Szerokie grono wystawców, cenne kontakty, branżowe nowości i ciekawy program towarzyszący – tak pokrótce można opisać zbliżające się IV Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE  oraz V Targi Obróbki, Magazynowania, Transportu i Logistyki Materiałów Sypkich i Masowych SyMas. Impreza odbędzie się już 2 i 3 października b.r. w Hali Targów w Krakowie przy ul. Centralnej 41a.

  To jedyne tego typu  w Polsce, wyjątkowe wydarzenie, bardzo ciekawe pod względem charakteru wystawców, którzy zaprezentują rozwiązania poprawiające efektywność zakładów przemysłowych (Maintenance) oraz nowoczesne technologie wykorzystywane w zakładach przerabiających proszki, pudry, pyły, ziarna, granulaty itp. (SyMas). Dzięki szerokiemu zakresowi tematycznemu  targi są miejscem, w którym spotykają się ludzie niemalże z każdej branży, której nie jest obca tematyka utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji.

  Na tegorocznej imprezie swoje nowości i sprawdzone rozwiązania przedstawią firmy z Czech, Słowacji, Niemiec, Włoch, USA, Francji, Danii, Finlandii oraz Polski. Wśród nich:  ABB, ADASH s.r.o., ARIA-C, Bruel&Kjaer, Dexol, EC Systems, ZZIP Elmetal, Heico Poland, Henkel Polska, Fire Service Systems, John King Chains, Kaeser Kompressoren, Mercon Measurement & Control, Rectus Polska i wiele innych. W Strefie Outsourcingu, gdzie zaprezentowane zostaną usługi szkoleniowe w zakresie optymalizacji produkcji, audyt działów produkcji i outsourcing utrzymania ruchu, nie zabraknie firm takich jak: WoMa Solution, Instytut Doskonalenia Produkcji, Profen, Cegelec Sp. z o.o., Cofely Services, Team Prevent Poland.

  Organizatorzy nie zapominają o nowościach. W tym roku zadebiutuje Strefa Rozwiązań Przeciwwybuchowwych ATEX,  w której zaprezentują się firmy oferujące zabezpieczenia procesowe, systemy filtrowentylacji powietrza i inne urządzenia wykorzystywane w strefach zagrożonych wybuchem. Wśród firm posiadających w swojej ofercie  powyższe rozwiązania będą m.in: Bart Sp. z o.o., GGK Wieland, Nederman, Proorganika, RSBP s.r.o., Grupa Wolf.

  Targi SyMas i MAINTENANCE to nie tylko spotkania biznesowe, nowi klienci i podpisane umowy. Co roku krakowskim targom towarzyszą także wydarzenia o charakterze merytorycznym. Wystawcy mają więc możliwość przeprowadzenia prezentacji technicznych, dyskusji, w których chętnie uczestniczą goście imprezy. W ramach seminariów learnShops™ wielu uznanych specjalistów zaprezentuje nowoczesne rozwiązania technologiczne, oraz przykłady wdrożeń w zakładach produkcyjnych. Tematyka tegorocznych seminariów dotyczyć będzie m.in. racjonalnej gospodarki sprężonym powietrzem, outsourcingu obsługi technicznej instalacji okołoprzemysłowych, racjonalizacji gospodarki magazynowej i zapasów części zamiennych oraz skutecznego wykorzystania chemii technicznej w działach Utrzymania Ruchu.

  Targom towarzyszy projekt szkoleniowy pod nazwą JESIENNA SZKOŁA UTRZYMANIA RUCHU, czyli cykl seminariów prowadzonych przez wybitnych specjalistów – praktyków, którzy podzielą się swoim Know How. Szkolenie składać się będzie z 6 bloków tematycznych: Efektywność służb UR; Predykcyjne UR; Bezpieczeństwo w UR; Redukcja kosztów UR; Informatyczne wspomaganie UR – systemy klasy CMMS oraz Lean Manufacturing w praktyce. Wiele jest sposobów na dobre zorganizowanie służb odpowiedzialnych za UR – warto w tym względzie brać przykład z najlepszych, dlatego na szkoleniu nie zabraknie interesujących przykładów (case study) z firm Takeda Pharma, Koelner i zakładu produkcyjnego w Rosji. 

  Nadchodząca edycja targów zapowiada się niezwykle ciekawie. „Pozytywne opinie naszych dotychczasowych wystawców oraz bardzo duża liczba firm zainteresowanych wystawiennictwem na targach to znak, że najbliższa edycja będzie należała do udanych” – przekonuje Karol Miernikiewicz, Specjalista ds. Organizacji Targów w firmie easyFairs Poland Sp. z o.o.

  Więcej o targach znajdą Państwo na stronie: www.easyfairs.com/pl

  Targi MAINTENANCE i SyMas 2-3 października 2013 r.