Znakowarka P5000ZEM

P5000ZEM to kolumnowa znakowarka mikroudarowa wyróżniająca się łatwością obsługi, precyzją znakowania i napędzaną osią Z wyposażoną w czujnik umożliwiający odpowiednie pozycjonowanie głowicy znakującej. Urządzenie jest przeznaczone do znakowania pojedynczych elementów bądź krótkich serii produkcyjnych. P5000ZEM to uniwersalne rozwiązanie doskonale nadające się do licznych zastosowań wymagających trwałej identyfikacji produktów.

 

P5000ZEM wyróżnia się przede wszystkim łatwością obsługi. Wystarczy zamontować ją na stole warsztatowym, podłączyć i jest już gotowa do pracy. Zintegrowane oprogramowanie pozwala na wykorzystanie wszystkich funkcji niezbędnych do trwałej identyfikacji – można znakować teksty, daty, numery seryjne, kody Data Matrix, logotypy itp. Dzięki ikonom i dużemu ekranowi (140 x 128 px) łatwo tworzy się pliki do znakowania. Loga i inne pliki można importować i eksportować dzięki portowi USB. Podstawowe dane charakteryzujące P5000ZEM to: wielkość znaków od 0,5 mm do 99 mm, maksymalna powierzchnia znakowania 100 mm x 120 mm oraz wysokość znakowanych części do 300 mm.

Urządzenie P5000ZEM charakteryzuje się bardzo dużą precyzją znakowania dzięki wysokiej jakości rylcowi znakującemu i wykorzystaniu elektronicznych układów sterujących najnowszej generacji. Znakowarka P5000ZEM jest także bardzo wydajna. Napędzana oś Z eliminuje konieczność ręcznej regulacji, pozycjonując głowicę znakującą na odpowiednim poziomie w stosunku do oznaczanej części. P5000ZEM działa szybko, oferując trwałą identyfikację w tempie pięciu znaków na sekundę.

Znakowarka mikroudarowa P5000ZEM to uniwersalne urządzenie wymagające źródła zasilania o napięciu od 90 V do 230 V. Interfejs użytkownika obsługuje ponad dwadzieścia języków. Urządzenie pozwala na bezproblemowe znakowanie różnych materiałów: metali, stopów, tworzyw sztucznych bez względu na ich kształt i rodzaj powierzchni (płaska, wypukła, obrobiona, szorstka, malowana itp.). Dane do znakowania mogą być wprowadzane za pomocą klawiatury lub czytnika kodów – urządzenie może przechować w pamięci ponad tysiąc plików znakowania. P5000ZEM to wysokiej jakości, elastyczne rozwiązanie spełniające wszelkie wymagania w zakresie trwałej identyfikacji przedmiotów.