7milowy: serwis aplikacyjny SAP dla Relpol

  Od września br. 7milowy z Grupy BCC prowadzi zdalne wsparcie użytkowników systemu SAP w firmie Relpol.  

  Kontrakt na serwis aplikacyjny dotyczy szerokiego zakresu funkcjonalnego rozwiązań SAP, w tym rachunkowości finansowej, kontrolingu, gospodarki materiałowej, sprzedaży i dystrybucji, a także planowania produkcji. W ramach podpisanego kontraktu 7milowy zapewnia również usługę rozwoju SAP ERP i organizację kompleksowych szkoleń z obsługi systemu.

  – System SAP działa w Relpol od wielu lat i doskonale znamy nasze narzędzie. Jednak każde narzędzie wymaga usprawnień i dostosowania do rzeczywistości biznesowej, stąd wewnętrzna decyzja o współpracy serwisowej. Najciekawszą ofertę przedstawił nam 7milowy – zaważyła kompleksowość usług i elastyczne podejście – mówi Andrzej Bybel, Kierownik Działu Informatyki w Relpol.  

  To czwarty kontrakt na serwis aplikacyjny zawarty przez 7milowego w 2011 r. Z usług spółki w tym zakresie korzystają już m.in. Zakłady Drobiarskie Langner, Cehave Pasze, Minimax Polska, Inter Metal, Masmal, Spółdzielnia Mleczarska ROTR.

  Relpol S.A. to polska firma działająca w branży elektrotechnicznej. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości przekaźników elektromagnetycznych i w handlu komponentami automatyki przemysłowej. Ponad 60% produkcji to eksport do 43 krajów. Od 1996 roku spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych.  

  7milowy to firma konsultingowa świadcząca usługi dostawy i serwisu SAP na rynku firm średniej wielkości.

  www.relpol.com.pl