ASTOR promuje redukcję kosztów

  ASTOR zainicjował kampanię informacyjną, w której rzuca światło na inteligentną redukcję kosztów, w okresie zaciskania pasa w firmach produkcyjnych.

  Głównym celem kampanii „Dostrzeż szczegóły, przystrzyż koszty” jest uświadomienie możliwości redukcji kosztów, poprzez szczegółowy monitoring procesów produkcyjnych, poddanie ich analizie i optymalizację. Firma ASTOR chce zainteresować klientów swoją bogatą ofertą, skoncentrowaną na osiąganiu realnych korzyści z optymalizacji produkcji, przy wykorzystaniu automatyki, robotyki i systemów informatycznych do zarządzania produkcją i wydajnością.

  Innowacyjność rozwiązań proponowanych przez firmę ASTOR, ukierunkowanych na potrzeby klienta, wyrażona została przy użyciu atrybutu kampanii, jakim jest żarówka halogenowa, łącząca w sobie zalety tradycyjnych żarówek i energooszczędnych źródeł światła.

  Dezinformacja wokół dyrektywy Unii Europejskiej, przewidującej stopniowe wycofywanie z rynku tradycyjnych żarówek, zainspirowała firmę do podjęcia tematu i propagowania wiedzy o doskonałym rozwiązaniu, jakim są energooszczędne żarówki halogenowe.

  Przez analogię do energooszczędnych żarówek halogenowych, ASTOR chce zwrócić uwagę firm produkcyjnych, że nie każde rozwiązanie tańsze w zakupie, jest opłacalne w dłuższym okresie. Opierając się na swoich doświadczeniach w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań, ASTOR zwraca uwagę na konieczność oceny inwestycji pod względem całkowitego kosztu posiadania, a nie tylko kosztu początkowego.

  Akcja „Dostrzeż szczegóły, przystrzyż koszty” skierowana jest do przedsiębiorstw produkcyjnych w Polsce, których wybrani przedstawiciele otrzymają od firmy ASTOR symboliczną lampę halogenową o klasycznym kształcie żarówki wraz z informacją zawierającą charakterystykę oraz korzyści, jakie niesie za sobą jej użytkowanie.

  ”Porównanie do kwestii energooszczędnych żarówek w kontekście reagowania na wymogi firm zmagających się z  kryzysem wydaje się trafne. Naszą odpowiedzią na czas dekoniunktury są między innymi systemy do monitorowania mediów (woda, ciepło, prąd, CO2, gaz), pozwalające  na optymalizację kosztów, które wprowadziliśmy do oferty. Reagujemy również na  sytuację w segmencie mniejszych systemów klasy SCADA/HMI, w których wprowadziliśmy, specjalnie dostosowane do polskiego rynku, tańsze licencje oprogramowania.” – komentuje Stefan Życzkowski, Prezes Zarządu firmy ASTOR.

  Więcej informacji na stronie www.astor.com.pl