ASTOR z wyróżnieniem

    Znane są już wyniki ogólnopolskiego rankingu „Firma dla Inżyniera 2008”, wyłaniającego najatrakcyjniejszych pracodawców w Polsce. Na wysokiej pozycji, wśród firm cieszących się największym zaufaniem inżynierów znalazła się spółka ASTOR.

    Ranking, sporządzony po raz ósmy przez Bank Danych o Inżynierach (BDI), prezentuje 100 najlepszych pracodawców na polskim rynku. Jak podkreśla organizator, celem badania jest wyselekcjonowanie i promowanie firm, a także podnoszenie konkurencyjności przedsiębiorstw w zakresie zatrudniania inżynierów. Tegoroczny ranking na najbardziej pożądanego pracodawcę ma szczególne znaczenie w obecnej sytuacji gospodarczej. Tytuł „Firma dla Inżyniera” jest również prestiżowym wyróżnieniem dla pracodawcy.

    ASTOR w najnowszym rankingu odnotował skok aż o 48 oczek w górę.

    „Jesteśmy na 39 miejscu, co zważywszy na ubiegłoroczną 87 pozycję jest znaczącym wzrostem. Z pewnością do tego skoku przyczyniła się nasza długofalowa taktyka. W obliczu wyraźnych cięć personalnych u naszych konkurentów, nasz potencjał intelektualny i osobowy jest nienaruszony. Sądzę, że odmienne podejście okaże się dla nas w perspektywie długofalowej bardziej korzystne.” – mówi Stefan Życzkowski, Prezes ASTOR Sp z o.o.

    ASTOR jest przykładem firmy zorientowanej na młodych ludzi, chętnie rekrutuje świeżo upieczonych absolwentów uczelni technicznych. Firma od wielu lat prowadzi własny program praktyk studenckich, po których najlepsi otrzymują pracę.