Bariery Wall Protector HD+

Wall Protector to innowacyjny produkt polski, specjalnie zaprojektowany w celu maksymalnego zabezpieczenia obszarów produkcyjnych i magazynowych, w których występuje system wysokiego składowania towarów. Bariery te stanowią skuteczne zabezpieczenie ścieżek komunikacyjnych, maszyn oraz stref produkcyjnych przed przypadkowym obsunięciem się składowanego piętrowo towaru. Wall Protector zapewniają doskonały poziom ochrony na różnych wysokościach. Bariery Wall Protector idealnie sprawdzą się w miejscach, gdzie składowane są produkty bez użycia regałów – doskonale zabezpieczają towar przed przypadkowym ich osunięciem się, dzięki czemu zapewniają bezpieczeństwo nie tylko mienia firmy, ale również pracowników.

Wall Protector jest niezbędnym elementem wyposażenia hal magazynowych, w których przedsiębiorcy nie tylko chcą zapewnić bezpieczne składowanie, ale również gdzie priorytetem jest zwiększenie powierzchni magazynowej. Bariera wysokiego składowania pozwala bowiem na magazynowanie większej ilości towaru na tym samym metrażu. Dzięki wysokiemu składowaniu, które jest odpowiednio zabezpieczone barierami Wall Protection, firma jest w stanie zaoszczędzić i wykorzystać w pełni przestrzeń magazynową jaką dysponuje i to bez narażenia się na bezpośrednie skutki przy jego przypadkowym obsunięciu.

Bariery ochronne Wall Protection wykonane są z innowacyjnego tworzywa sztucznego na bazie związków polimerowych – ekstremalnie odpornego na wielokrotne, silne uderzenia.
Bariery Wall Protection są w 100% produktem polskim, są biodegradowalne oraz posiadają nowoczesny, doceniany desing. Produkt charakteryzuje pełna modułowość, bariery można w sposób dowolny łączyć, rozbudowywać i przenosić.