Brady – Drukarka PAM 36000

    Zmodyfikowana wersja drukarki-aplikatora typu PAM 3600 (jednocześnie drukuje i aplikuje etykiety) zapewnia wysoką jakość druku termotransferowego przy zachowaniu rozdzielczości 300/600 dpi oraz zwiększa możliwości elastycznego reagowania na konieczność dostosowywania nowych etykiet do szybko zmieniających się warunków produkcji.

    Oparta na zasadzie „zero kolejek”, PAM 3600 umożliwia pracę w czasie rzeczywistym, co znacznie redukuje długość i koszty produkcji. Jednocześnie zapewnia obniżenie procentu niewykorzystanych etykiet przez zastosowanie metalowych prowadnic w urządzeniu. Błędnie zapisane etykiety mogą zostać od razu ponownie zadrukowane – nawet trzykrotnie.

    PAM 3600 umożliwia automatyczne tworzenie etykiet o wysokości od 3,18 mm do 60 mm i szerokości od 5 do 115 mm aż do najmniejszych rozmiarów – przy niezmiernie wysokiej dokładności umieszczania znaków – aż do +/-0,3 mm. Możliwe jest także połączenie z PLC funkcji druku i aplikacji.

    Drukarka może zostać wyposażona w kartę pamięci Compact Flash, ekran dotykowy kompatybilny z PC umożliwiający samodzielną pracę, a także opcje komunikowania o stanie zapasu etykiet i trzykolorową sygnalizację skonfigurowaną bezpośrednio z drukarką. Dodatkowy czytnik kodów kreskowych odpowiada standardowi RS-232C. Drukarka PAM 3600 jest niewielkim i lekkim urządzeniem (wymiary 390x420x277 mm).

    www.pl.bradyeurope.com